Kosztowne "bączki" BMW po boisku - Trends Magazines

Kosztowne „bączki” BMW po boisku

Za driftowanie BMW po murawie boiska 21-latek ma odpowiedzieć przed sądem i zapłacić karę w wysokości 12 tysięcy złotych. 

Do zdarzenia doszło 26 października ok. godz. 21.00. „Kierujący samochodem osobowym marki BMW wjechał na boisko sportowe i wykonywał gwałtowne ślizgi samochodem, niszcząc murawę. Zniszczenie nawierzchni boiska, które na co dzień służy lokalnej społeczności, oszacowano na kwotę blisko 12 tysięcy złotych” – wynika z relacji małopolskiej policji. 

Za swój wybryk 21-latek ma stanąć przed sądem, bowiem wcześniej uchylał się od przyjęcia grzywny. Wyniki śledztwa są jednak jednoznaczne – sprawcą jest mieszkaniec Nowego Targu. Pod koniec listopada kierowca BMW został przesłuchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Jego BMW zostało zabezpieczone przez małopolską policję.

fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Nowy film dokumentalny o BMW w motorsporcie- CIEKAWOSTKI

Zanim BMW i Andretti Motorsport weźmie udział w drugim sezonie w mistrzostw Formuły E ABB FIA, zespół pokazuje kulisy swojego udziału. „Racing into the future: Formula E as a TechLab for the BMW Group” to tytuł nowego dokumentu dotyczącego projektu Formuły E BMW i Motorsport - od fazy testów i rozwoju do pierwszej wygranej w…

targa tasmania wypadek

Śmierć w rajdzie Targa Tasmania

Jak potwierdzają organizatorzy, trzech zawodników australijskiego rajdu Targa Tasmania zginęło. Jeden kierowca, Shane Navin, zginął 23 kwietnia za kierownicą Mazdy RX-7. Z kolei zespół składający się z kierowcy Leigh Mundyiego i pilota Dennisa Neagle zginął dzień później w osobnym wypadku w Porsche 911 GT3 RS. TT, czyli Targa Tasmania Targa Tasmania bierze swoją nazwę od…