Konkurs - Prezentacja Twojego BMW na łamach BMW Trends! - Trends Magazines
4 sierpnia 2021

Konkurs – Prezentacja Twojego BMW na łamach BMW Trends!

Twoim marzeniem jest zaprezentowanie swojego BMW na łamach naszego czasopisma BMW Trends? Weź udział w konkursie, wyślij zdjęcia, zachęć znajomych do wspólnego głosowania oraz komentowania i daj sobie szansę na wygraną – artykuł wraz z sesją zdjęciową Twojego BMW w grudniowym numerze BMW Trends lub na łamach naszej witryny internetowej www.trends.com.pl.

KONKURS NA FP BMW TRENDS – TUTAJ

By wziąć udział w konkursie, zapoznaj się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się Konkurs.
  Przedmiotem Konkursu jest wybór przez redakcję TOP 50 najciekawszych projektów BMW, nadesłanych przez fanów i czytelników BMW Trends, które następnie przejdą do drugiego etapu, gdzie drogą głosowania zostanie wybrane TOP 10. Trzeci etap pomoże w wyborze zwycięzcy i pozostałych osób, które zostaną nagrodzone.
  Uczestnicy muszą spełniać wszystkie warunki uczestnictwa. Zwycięzcy (miejsca I-III) otrzymają nagrody w postaci: prezentacji BMW w 4/2017 nr BMW Trends, prezentacji na łamach strony
  www.trends.com.pldyplomów oraz nagrody rzeczowe: I miejsce – bidon sportowy BMW i pen drive 4GB, II miejsce – model X5 w skali 1:64 i pen drive 4 GB, III miejsce – pen drive 4GB.
 2. Organizatorem konkursu jest wydawca magazynów TRENDS.
 3. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie: www.trends.com.pl oraz na stronie serwisu Facebook.com (adres URL: https://www.facebook.com/bmw.trends.polska).
 4. Konkurs trwa od 05.08.2017 do 30.09.2017 r. do godziny 23.59 i składać się będzie z 3 etapów.

II UCZESTNICY KONKURSU

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być wszystkie osoby, które w dniach od 05.08.2017 do 20.08.2017r. prześlą maksymalnie 3 zdjęcia na adres mailowy: kujawa@trends.com.pl, polubią post konkursowy na FP BMW Trends oraz dodadzą komentarz z wybranym 1 zdjęciem swojego BMW z potwierdzeniem swojego udziału w konkursie.
 2. Uczestnicy Konkursu proszeni są o przesłanie na maila wraz ze zdjęciami poniżej informacji: „Przeczytałem regulamin i go potwierdzam. Biorę pełną odpowiedzialność za podesłane zdjęcia, jestem ich autorem lub posiadam zgodę autora na publikację ich na łamach strony www.trends.com.pl oraz na FP BMW Trends.”
 3. Uczestnikami Konkursu nie mogą być osoby współpracujące z redakcją TRENDS.
 4. Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez wybranego zwycięzcę Konkursu będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu oraz do późniejszych działań marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi dostarczenie nagrody.

III ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

 1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagrody czuwają Osoby Odpowiedzialne, powołane przez Organizatora (zwane również „Moderatorami”).
 2. Konkurs składa się z 3 etapów. Pierwszy etap rozpoczyna się w dniu 5 sierpnia o godz. 18:00. Uczestnicy konkursu przesyłają zdjęcia swoich projektów BMW na adres mailowy: kujawa@trends.com.pl do dnia 20 sierpnia do godz. 23:59. W tych dniach powinni polubić post konkursowy na FP BMW Trends oraz dodać komentarz z potwierdzeniem udziału w Konkursie, dodając tam jedno wybrane zdjęcie swojego projektu BMW. Drugi etap rozpoczyna się 25 sierpnia o godz. 18:00 – na stronie www.trends.com.pl zostanie opublikowane TOP 50 wybranych przez Organizatora Konkursu projektów BMW. Od tej pory istotne będą głosy. Drugi etap zakończy się 10 września o godzinie 22:00. Do trzeciego etapu przejdzie TOP 10 z uzyskaną największą liczbą głosów. Trzeci etap rozpocznie się 13 września o godz. 10:00 i trwać będzie do dnia 28 września, do godziny 23:59. Tutaj istotne będą przede wszystkim komentarze – dlaczego dany projekt BMW powinien zostać zaprezentowany na łamach czasopisma BMW Trends oraz na stronie www.trends.com.pl. Organizator Konkursu ogłosi zwycięzcę oraz osoby, które zajęły II i III miejsce, w dniu 2 października na łamach witryny www.trends.com.pl oraz na Facebook’u na profilu BMW Trends.
 1. Ostateczny wybór zwycięzcy zostanie dokonany poprzez decyzję Organizatora Konkursu.
 2. Aby przystąpić do konkursu należy:
  – zapoznać się z regulaminem konkursu,
  – polubić post konkursowy,
  – dodać komentarz pod postem konkursowym z 1 wybranym zdjęciem swojego projektu BMW oraz potwierdzenie udziału w konkursie,
  – przesłać maksymalnie 3 zdjęcia swojego projektu BMW na adres:
  kujawa@trends.com.pl,
 3. Osoba, która spełni wszystkie powyższe warunki bierze udział w Konkursie ma szansę na wygranie nagrody głównej lub pozostałych.
 4. Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi dnia 2.10.2017 r.
 5. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie: www.trends.com.pl oraz w formie postu na Fan Page’u: https://www.facebook.com/bmw.trends.polska

IV NAGRODY

1. Nagrodami są: prezentacja projektu BMW w 4/2017 nr BMW Trends, prezentacja projektu BMW na łamach strony www.trends.com.pl, dyplomy oraz nagrody rzeczowe: I miejsce – bidon sportowy BMW i pen drive 4GB, II miejsce – model X5 w skali 1:64 i pen drive 4 GB, III miejsce – pen drive 4GB.

 1. Organizator zastrzega, iż z chwilą wybrania zwycięzców ma prawo do upublicznienia informacji, używając imienia i nazwiska osób, które wygrały.
 2. Organizator zastrzega, iż sesja zdjęciowa do artykułu w 4/2017 nr BMW Trends lub do artykułu zamieszczonego na stronie www.trends.com.pl zostanie wykonana przez jednego z fotografów czasopisma BMW Trends, tylko po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Jeśli odległość nie pozwoli na zrealizowanie sesji, poprosimy o dostarczenie własnych zdjęć lub przesunięcie materiału do innego numeru, by wykonać sesję np. podczas zlotu.

V POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie zamieszczania komentarzy na stronie oraz FP BMW Trends.
 2. W przypadku naruszenia Regulaminu, osoby odpowiedzialne, powołane przez Organizatora mogą wykluczyć Uczestnika na każdym etapie Konkursu.
 3. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.

Podobne

E30 BMW 325i Sport sprzedane za 250 tys. PLN (51 tys. GBP)- CIEKAWOSTKI

To, na co patrzysz, to E30 warte 250 tys. PLN, ale jest to M3. To 325i Sport i ten egzemplarz poszedł pod młotek za absurdalne 51.187 funtów na aukcji Silverstone Auctions w Birmingham w zeszły weekend. Wynik przyćmił estymacje domu aukcyjnego, która wynosiła 35 000 funtów. Po wojnie licytacyjnej między dwoma rywalizującymi graczami samochód został…

BMW Sauber F1.08 – zwycięski bolid Kubicy

Zespół BMW Sauber F1 dał szansę Robertowi Kubicy – najpierw jako kierowcy testowemu, a później pełnoprawnemu reprezentantowi teamu. Utalentowany Polak kredyt zaufania spłacił z nawiązką, dając zespołowi jedyne zwycięstwo oraz jedyne pole position w całym programie startów, które miały miejsce w latach 2006 – 2009. Przygoda BMW z Formułą 1 rozpoczęła się w 1982 r.,…