Kolejny spektakularny lot samochodem! - Trends Magazines

Kolejny spektakularny lot samochodem!

64 metry w powietrzu Suzuki Swiftem (wybicie z ronda) to jeden z najbardziej kuriozalnych lotów, jakie ostatnio widzieliśmy. Jak się okazuje tego typu wyniki padają częściej!

Tym razem samochód spadł z 50-metrowej skarpy, więc długość jego lotu mogła być nawet dłuższa od tego z Rąmbienia! 

Tym razem zaparkowane na wzgórzu w pobliżu kościoła w Grodzisku w gminie Skała Audi stoczyło się z 50-metrowej skarpy lądując na drodze wojewódzkiej prosto przed nadjeżdżającym pojazdem. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nietrzeźwy użytkownik pojazdu został zatrzymany.

Policjanci ustalili, że pojazd w stanie nietrzeźwości prowadził 33-latek. Został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu 2 lata odsiadki. Sprawca i jego kolega zostali też ukarani mandatami karnymi po 500 złotych za wybranie się na wycieczkę i tym samym naruszenie epidemiologicznego zakazu spotkań i gromadzenia się.

Podobne

Używane roadstery BMW. Efektowne i na każdą kieszeń

Zbliża się lato i pogoda będzie coraz lepsza – może czas pomyśleć o kupnie dwuosobowego kabrioletu? Jeżeli ostatnia odsłona Z4, na rynku wtórnym wyceniana przynajmniej na 70 tys. zł, jest chwilowo poza Twoim zasięgiem, nie ma się czym przejmować. Na rynku aut używanych czeka Z3, które zagrało w kilku filmach i zainspirowało pewien zespół do…

Tuning-VW-Caddy-2.0-TDI-auto od przodu

Można być dumnym z takiego Caddy(lak)a

Caddy, którego widzicie na zdjęciach, został wyprodukowany w Poznaniu na specjalne zamówienie. Auto zostało wyposażone tak, by pokonywanie każdego kilometra sprawiało ogromną satysfakcję, a kierowca był dumny ze swojej maszyny. Atuty nie tylko silnika Dwulitrowy 140-konny silnik TDI 8V z DPF nie był jedynym atutem tego auta. Webasto sterowane za pomocą pilota, klimatyzacja, tempomat, podgrzewane…