Jak myć felgi w BMW to tylko tak! - Trends Magazines

Jak myć felgi w BMW to tylko tak!

Z przymrużeniem oka pokazujemy, jak poprawnie myć felgi w BMW. Trzeba przyznać, że tym „detailerom” nie brakowało inwencji twórczej!

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Weź tylnonapędowe BMW, myjkę ciśnieniową i baw się podczas mycia felg! Tak postanowili pobawić się na jednej z myjni. Trzeba przyznać, że nie brakowało im kreatywności. 

Niektórzy twierdzą, że to bardzo efektywny sposób mycia, bo koła od razu się suszą… Choć przy obecnych cenach paliw taka zabawa może okazać się kosztowna. Ale już na poważnie – nie naśladujcie panów z filmiku poniżej. Zobaczcie, jak poprawnie myć samochód i czy to w ogóle ma sens?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

25 lat Audi RS Avant – HISTORIA

Historia legendy Audi RS 4 Avant, jak żaden inny samochód, jest doskonałym połączeniem najwyższych osiągów i możliwości codziennego użytkowania. Jego korzenie sięgają roku 1994, kiedy to na drogach pojawił się jego legendarny przodek – Audi RS 2 Avant. 1994 – Audi RS 2 Avant: mocny trendsetter W roku 1994 cztery pierścienie wyznaczyły modelem RS 2…

Niedoceniane BMW E36 Compact 323ti – galeria zdjęć

BMW E36 Compact nie cieszy się zbyt dużym uznaniem. Bawarski hatchback bardzo często używany jest do amatorskiego sportu samochodowego, a wiele egzemplarzy jeżdżących po drogach jest w opłakanym stanie. BMW E36 Compact w odmianie 323ti to zupełnie inna historia. Taki "kompot" jest marzeniem wielu osób.