Fast and Furious: Charger Dom'a teraz w wersji LEGO TECHNIC- CIEKAWOSTKI - Trends Magazines

Fast and Furious: Charger Dom’a teraz w wersji LEGO TECHNIC- CIEKAWOSTKI

Jeżeli tak jak ja wychowaliście się budując klocki Lego oraz oglądając filmy Fast and Furious, to mam dla Was gratkę! To LEGO® Technic 42111 Dom’s Dodge Charger.

Czarny Dodge Charger R/T to obok pomarańczowej Toyoty Supry najbardziej kultowy samochód z całej serii filmów o „rodzinie Toretto”. Nowy model Lego to oficjalny i licencjonowany produkt marek Dodge oraz Fast and Furious. W tej zabawce znajdziesz zbudowaną z klocków wersję kultowego silnika V8 z potężnym wlotem powietrza na masce,  ruchome tłoki, zawieszenie z działającymi wahaczami, funkcjonalny i układ kierowniczy. W bagażniku są dwie butle z podtlenkiem azotu! Najlepszy gadżet to specjalna podstawa pod autem do imitowania sceny, w której Charger robił wheelie!  Ja na półce do niedawna miałem niebieskiego Mustanga z serii CREATOR. Coś czuję, że Charger będzie jego godnym następcą! Zestaw ma 1077 elementów, a gotowy model ma ok. 39 cm długości, 16 cm szerokości i 11 cm wysokości. Muszę wyznać, że zdecydowanie wolę jeżeli Toretto będzie wracał w postaci takich oto zabawek, a nie coraz gorszych kolejnych filmów serii F&F.

A tutaj jest Fiat 500 Lego

Podobne

Niezwykły VW Garbus w stylu HotRod

Gdziekolwiek się pojawi, już samym wyglądem wzbudza ciekawość. Kiedy tylko jego kierowca obudzi drzemiący w nim silnik, z lśniących rur wydechowych dobiega prawdziwie basowa symfonia dźwięków. Ten Garbus to auto, jakiego dawno na polskiej scenie VW nie widziano! (z archiwum TRENDS) Każdy jego element zdaje się manifestować gotowość do szybkiej jazdy. Potężne koła, monstrualne nadkola,…