Efektowny tuning BMW M2 - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
6 marca 2021

Efektowny tuning BMW M2

Niemieckie Z-Performance postanowiło popracować nad BMW M2. Uznano jednak, że nie powinien to być projekt, jakich wiele.

Najmniejszy model z rodziny M został więc wyposażony w pakiet poszerzający błotniki – zestaw ośmiu elementów z włókna szklanego przygotowała firma Zacoe Performance, która dostarczyła również karbonowe obudowy lusterek, spliter, spojler klapy bagażnika oraz tylny dyfuzor. Aby auto się wyróżniało, jego nadwozie oklejono folią w rzadko spotykanym pistacjowym kolorze. Obniżenie prześwitu uzyskano dzięki gwintowanemu zawieszeniu Lowtec HiLow.

Wspomniane poszerzenia błotników umożliwiły montaż 20-calowych felg ZP.Forged 6 Super Deep Concave z oponami w rozmiarze 265/30 i 325/25.

Świetnie wyglądające BMW M2 zasłużyło na zastrzyk mocy. W przypadku turbodoładowanego silnika jest to dosyć proste. Do uzyskania przynajmniej kilkunastu dodatkowych KM wystarczy modyfikacja wydechu. W coupé zamontowano układ firmy Remus oraz metalowy katalizator firmy HJS.

Do uatrakcyjnienia wnętrza posłużyły akcesoria z katalogu BMW M Performance. Wybrano z niego m.in. panele dekoracyjne z włókna węglowego oraz sportową kierownicę z małym wyświetlaczem i diodami przypominającymi o konieczności zmiany biegu.

Fot. Z-Performance

Podobne

Dobra stylizacja BMW E30

Potrzeba było wielu lat, by tak odmienić BMW E30. Wszystko zaczęło się w 2006 roku, kiedy samochód zmienił właściciela. Od tego momentu zaczęło się wprowadzanie w życie projektu o kryptonimie „Alpina”. Nie jest to oryginalna Alpina i od tego należy zacząć. To jedynie stylizacja na Alpinę, ale przyznać trzeba, że bardzo udana. Użyto do niej…

BMW i3 REx – Elektryk dalekiego zasięgu

Wielokrotnie słyszeliśmy, że BMW i3 to gadżet dla zamożnych. Drogi i rzucający się w oczy, jednak nieprzesadnie praktyczny, a już na pewno niesprawdzający się w codziennej eksploatacji. Ile w tym prawdy? (więcej…)