Efektowny tuning BMW M2 - Trends Magazines

Efektowny tuning BMW M2

Niemieckie Z-Performance postanowiło popracować nad BMW M2. Uznano jednak, że nie powinien to być projekt, jakich wiele.

Najmniejszy model z rodziny M został więc wyposażony w pakiet poszerzający błotniki – zestaw ośmiu elementów z włókna szklanego przygotowała firma Zacoe Performance, która dostarczyła również karbonowe obudowy lusterek, spliter, spojler klapy bagażnika oraz tylny dyfuzor. Aby auto się wyróżniało, jego nadwozie oklejono folią w rzadko spotykanym pistacjowym kolorze. Obniżenie prześwitu uzyskano dzięki gwintowanemu zawieszeniu Lowtec HiLow.

Wspomniane poszerzenia błotników umożliwiły montaż 20-calowych felg ZP.Forged 6 Super Deep Concave z oponami w rozmiarze 265/30 i 325/25.

Świetnie wyglądające BMW M2 zasłużyło na zastrzyk mocy. W przypadku turbodoładowanego silnika jest to dosyć proste. Do uzyskania przynajmniej kilkunastu dodatkowych KM wystarczy modyfikacja wydechu. W coupé zamontowano układ firmy Remus oraz metalowy katalizator firmy HJS.

Do uatrakcyjnienia wnętrza posłużyły akcesoria z katalogu BMW M Performance. Wybrano z niego m.in. panele dekoracyjne z włókna węglowego oraz sportową kierownicę z małym wyświetlaczem i diodami przypominającymi o konieczności zmiany biegu.

Fot. Z-Performance

Podobne

M3 CSL z manualem – CIEKAWOSTKI

Niedawno pisaliśmy o M3 Touring F31 z UK, ale jak się okazuje brytyjscy fani BMW M dopiero się rozkręcają. Tym razem fabrykę poprawia firma EverythingM3s. Propozycja mechaników z Banbury to usunięcie SMG z E46 M3 i zastąpienie jej manualną skrzynią biegów. Pierwszy egzemplarz, w którym wykonali ten zabieg to... najbardziej wyjątkowa wersja E46- M3 CSL.…

BMW E24 John Player Special

Ekscentryczny body-kit do BMW 6 typoszeregu E24

Znaleźliśmy w sieci sprzedawcę, który oferuje dość unikatowy body-kit do BMW E24. Podczas, gdy większość środowiska uznaje głównie dodatki niemieckich firm jak Alpina, czy AC Schnitzer, to istnieją również inne drogi modyfikacji E24 zgodne z epoką jego powstania. Kontrowersyjne body Jedną z takich dróg jest instalacja wyścigowego body "John Player Special". Tak przygotowane BMW E24…