E36 rozbite w drobny mak! Kierowca był bez szans. - Trends Magazines

E36 rozbite w drobny mak! Kierowca był bez szans.

Tragiczny wypadek miał miejsce 6 maja 2022 roku, około godziny 10 rano na trasie B269 w pobliżu Saarlouis (południowo-zachodnie Niemcy). 

Dwa samochody osobowe i 2 ciężarówki jechały po długim zakręcie, kiedy BMW E36 Compact zderzyło się czołowo z jedną z ciężarówek. 

BMW uległo całkowitemu zniszczeniu w wypadku, a kierowca doznał zagrażających życiu obrażeń. Mimo interwencji karetki i śmigłowca ratunkowego zmarł. Służby musiały wydobyć uwięzione ciało kierowcy z wraku BMW. 

Pasażer drugiego samochodu osobowego również został ranny. Kierowcy obu ciężarówek nie odnieśli poważnych obrażeń. 

W związku z dużym porozrzucaniem elementów pojazdów, policja musiała przekierować ruch objazdem i zamknąć tymczasowo drogę B269 w obu kierunkach. 

Przyczyna wypadku jest badana. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

BMW M240i Coupe driftuje

BMW M240i 2022 – „Bawarka” z krwi i kości?

Nowe BMW Serii 2 Coupe zadebiutowało od razu w najmocniejszej odmianie M240i z prawilną, 6-cylindrową jednostką. Do tego nerki w normalnym rozmiarze i genialny fioletowy lakier. Zobacz, czego możemy spodziewać się po nowym BMW M240i. Gdy pierwszy raz spojrzeliśmy na zdjęcie nowego BMW M240i pomyśleliśmy - to koncept. Po przeczytaniu informacji prasowej okazało się, że…

Car of the Year 2022 – siedmiu finalistów

Jeden z najważniejszych plebiscytów motoryzacyjnych dochodzi do finału. Konkurs Car of the Year 2022 wyłonił siedmiu finalistów. Prawie wszystkie auta to "elektryki".  Dziennikarze z 23 krajów wyłonili siedem samochodów, które staną do walki o tytuł samochodu roku 2022. Jak można się spodziewać, większość, bo aż sześć modeli, z finalistów to auta elektryczne. Zwycięzców Car of…