Dlaczego warto wyposażyć BMW w zawieszenie gwintowane? - Trends Magazines

Dlaczego warto wyposażyć BMW w zawieszenie gwintowane?

BMW logo

BMW to jedna z najpopularniejszych marek samochodów na polskich drogach. Odznacza się doskonałym wyposażeniem i właściwościami jezdnymi, a wiele modeli tej marki należy do samochodów klasy premium. Co więcej, każdy z nich, nawet ten, który nie jest typowym samochodem sportowym, może nabrać jego cech, jeśli zostanie wyposażony w odpowiednie elementy. Na pierwszym miejscu wśród nich bez wątpienia znajduje się układ zawieszenia. Poznaj zalety jego wymiany.

Popularność tuningowania auta

Tuningowanie samochodu stało się ostatnio niezwykle popularne. Jest to wynikiem zarówno mody na sportowe samochody – a przynajmniej na auta, które wyglądają w ten sposób – jak też oczekiwań użytkowników, którzy pragną jak najlepszych warunków jazdy. Zależeć może im między innymi na zwiększeniu osiągów auta, a przede wszystkim szybkości, jak również na poprawie przyczepności.

Ze względu na te dwa oczekiwania, tuningowanie możemy podzielić na wizualne oraz mechaniczne. Pierwszy jego rodzaj koncentruje się przede wszystkim na poprawie wyglądu i nadaniu sportowych cech nawet niesportowym pojazdom. Drugi to już ingerencja w budowę samochodu, która sprawia, że poprawiają się jego parametry. Co ciekawe, inwestycja w zawieszenie gwintowane BMW mieści się w obu tych kategoriach.

Rozwiązanie dopasowane do konkretnego modelu znajdziesz pod adresem: https://lowride.pl/kategoria-produktu/zawieszenia/gwintowane-zawieszenia/bmw/.

Zawieszenie gwintowane a wygląd pojazdu

Decydując się na wymianę zawieszenia w pojeździe, możesz uzyskać przede wszystkim poprawę jego wyglądu. Powoduje ono bowiem obniżenie pojazdu o nawet kilka centymetrów, dzięki czemu uzyskuje on charakterystyczny, sportowy wygląd i „sunie po ziemi”. Dzięki temu nawet klasyczny, niesportowy model samochodu może szybko przeistoczyć się w cacko, o którym marzyliśmy od lat.

Jak rodzaj zawieszenia wpływa na poruszanie się samochodu?

Drugą istotną kwestią, która przemawia za wymianą zawieszenia, jest jego istotny wpływ na poruszanie się pojazdu. Wybierając zawieszenie gwintowane BMW E46 zapewnisz mu obniżenie środka ciężkości, co przełoży się na sposób prowadzenia samochodu. Dzięki niemu będzie on bardziej dociążony, a co za tym idzie, uzyska lepsze warunki do szybkiej jazdy. Co więcej, pojazd zyska także lepszą stabilność w zakrętach, co na pewno ułatwi ci poruszanie się nim nawet po ostrych wirażach.

W efekcie montażu zawieszenia gwintowanego, uzyskasz w swoim pojeździe wszystko, o czym możesz marzyć. Będzie on bardziej stabilny i pewniejszy w prowadzeniu, co umożliwi ci pokonywanie każdej trasy z większą szybkością. Co więcej, samochód nabierze też lepszego wyglądu, dając ci ogromną satysfakcję.

Podobne

Lucid Air Dream Edition – 1000 KM i 830 km zasięgu

Jeszcze kilka lat temu auta elektryczne wydawały się swoje założenia opierać bardziej na pobożnych życzeniach niż realnych zaletach. Jak daleką drogę przeszliśmy w te kilka lat pokazuje topowa wersja wersja Lucida Air nazwana Dream Edition. Wchodzące właśnie do sprzedaży w USA auto ma być konkurencją dla Porsche Taycana Turbo S oraz Audi E-Tron GT. To…

Preschool girl playing with puzzle

Meble do pokoju dziecięcego dla maluchów w różnym wieku

Chyba nie ma rodzica, który nie czułby radości z meblowania pokoju swojego dziecka. Szczególnie, gdy w sprzedaży jest tak wiele uroczych i funkcjonalnych mebli oraz dekoracji. Przygotowując się do takiego zadania, warto jednak wcześniej zastanowić się, jakie elementy wyposażenia będą odpowiednie do wieku dziecka. Meble do pokoju niemowlaka Urządzając pokój niemowlaka mamy niepowtarzalną okazję stworzenia…