Daytona, Kubica i... coś jeszcze - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
5 marca 2021

Daytona, Kubica i… coś jeszcze

Daytona International Speedway wejście

Nie udał się debiut Roberta Kubicy w 24-godzinnym wyścigu Rolex 24h na legendarnym amerykańskim torze Daytona na Florydzie. Zespół High Class Racing wycofał swój bolid Oreca w barwach Orlenu z powodu awarii skrzyni biegów.

Startujący w klasie LMP2 zespół podjął taką decyzję w piątej godzinie wyścigu. Nasz reprezentant nie przejechał ani jednego kółka, podobnie jak jego kolega Ferdinand Habsburg.

Daytona International Speedway BMW na sprzedaż
Na Daytona International Speedway można spotkać i kupić wiele ciekawych aut, jak choćby to BMW 2002 z 1971 roku.

Warto w tym miejscu nadmienić, że Daytona International Speedway, to nie tylko miejsce rozgrywania wyścigów. Odbywają się tam zloty, także dobrze znanych w Europie Volkswagenów spod znaczka T, aut klasycznych i sportowych. Na miłośników sportów motorowych czeka umieszczone pod główną trybuną muzeum Daytony z ciekawymi autami i pamiątkami z historii tego legendarnego toru. Warto będąc tam skorzystać z wycieczki z przewodnikiem, który przekaże wiele intersujących szczegółów.

Oto kilka migawek z Daytona International Speedway.

Podobne

BMW nieoznakowane radiowozy

Policja ma nowe nieoznakowane radiowozy BMW – zobacz, czym zostanie zasilona flota drogówki

Do floty policyjnych radiowozów trafiły właśnie nieoznakowane radiowozy BMW 330e xDrive plug-in i BMW 330i xDrive oraz potężne BMW M340i xDrive. Na pierwszy rzut oka to zwykłe BMW serii 3, ale spotkanie z nimi może skończyć się mandatem. Gdzie "polują"? BMW jest obecnie ulubioną marką polskiej Policji. Do floty dołączyły kolejne auta typoszeregu G20. Wybór…