Czym jeżdżą mistrzowie wagi ciężkiej? Samochody Anthonego Joshuy i Andiego Ruiza Jr. - SPORT - Trends Magazines
21 czerwca 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Czym jeżdżą mistrzowie wagi ciężkiej? Samochody Anthonego Joshuy i Andiego Ruiza Jr. – SPORT

Dziś wieczorem odbędzie się wyjątkowy pojedynek wagi ciężkiej, który wielu już uważa za walkę roku. W czerwcu br. niepokonany do tej pory Anthony Joshua skrzyżował rękawice z Andy Ruiz Juniorem. Andy nieoczekiwanie pokonał Joshuę i został pierwszym w historii meksykańskim mistrzem świata wagi ciężkiej. Dziś w nocy odbędzie się rewanż, który jest najbardziej wyczekiwaną walką roku. Więc czym jeżdżą obaj mistrzowie? 

Andy Ruiz Jr. – Rolls Royce i Lamborghini

Ruiz Jr zgromadził kolekcję samochodów o wartości około 4 milionów PLN.
Przygodę z ultraluksusowymi autami Andy zaczął od marki Rolls Royce. Warty około 1,3 mln PLN Wraith został nabyty zaledwie kilka miesięcy po tym, jak pokonał Joshuę. 

Niedawno Andy złożył zamówienie na Cullinana, którego cena również grubo przekracza magiczną barierę miliona PLN. To jednak nie koniec aut w jego kolekcji. Ruiz Jr w garażu ma bowiem również Lamborghini Urusa o wartości około 800 tys. PLN. Ostatnio dołączył do nich też Mercedes G500 4×4 “squared”, którego wartość również przekracza 1 mln PLN.

Anthony Joshua – Range Rover SVO

Joshua jeździ Range Roverem SVAutobiography Dynamic. Bokser współpracował z projektantami Land Rovera w celu stworzenia różnych elementów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym lakieru na zamówienie, który dział SVO nazwał World Champion Graphite. Indywidualnie zaprojektowany Range Rover Joshuy jest również pierwszym na świecie, który oferuje nowy pakiet SVO Design Pack. Wykończenia na zamówienie współtworzone przez Anthony’ego Joshua i SVO obejmują:

  • Indywidualny kolor nadwozia o nazwie World Champion Graphite
  • Skórzane wnętrze pikowane diamentami, wykończone hebanem i czerwoną pimiento, z charakterystycznym haftem Anthony’ego Joshui na zagłówku kierowcy
  • Specjalny schowek na sprzęt sportowy w bagażniku na sprzęt treningowy, wykończony w kolorze czarnym z czerwonymi przeszyciami z wytłoczonym logo „AJ Boxing”
  • Chromowana plakietka słupka B z sygnaturą Anthony’ego
  • Klamki z unikalnym wzorem rękawic bokserskich
  • Grawerowane aluminiowe listwy ozdobne Anthony Joshua
  • Indywidualne nakładki z napisami Anthony Joshua

źródła: thesun.co.uk, instagram, sytner.co.uk, rolls-roycecullinan.com

 

Podobne

Streetwear x Mercedes: Project Gelaendewagen_1

Streetwear x Mercedes: Project Gelaendewagen

Project Geländewagen to efekt współpracy Mercedes-Benz z głównym dyrektorem kreatywnym i założycielem Off-White i dyrektorem artystycznym Louis Vuitton Virgilem Abloh. Nastały dość przewrotne czasy dla designu. Jeszcze dekadę temu na półkach sklepów z ubraniami modne były serie przypominające ciuchy noszone w motorsporcie. Dziś w sklepach brylują designerzy, którzy swój styl wyrażają przez kontrowersyjne aplikacje klasycznych…

Volkswagen rozpoczyna rozwój i produkcję własnych ogniw akumulatorowych

W Salzgitter (Dolna Saksonia) do 2023/24 ma powstać ponad 1000 miejsc pracy przy testowaniu i produkcji ogniw akumulatorowych - 300 w centrum rozwojowym Volkswagena i linii pilotażowej, 700 w ramach joint venture pomiędzy Northvolt i Volkswagenem w celu budowy i eksploatacji akumulatorów i fabryki ogniw. Ponad miliard euro ma zostać zainwestowany w rozwój ogniw akumulatorowych…