Chcesz korzystać z podgrzewanych foteli w swoim BMW? Płać abonament - Trends Magazines

Chcesz korzystać z podgrzewanych foteli w swoim BMW? Płać abonament

BMW pokazało swój najnowszy samochodowy system operacyjny. Producent przy okazji opisał przyszłość zaawansowanych technologicznie pojazdów- będziecie zszokowani.

BMW stawia na bezprzewodowe aktualizacje. Będą one odgrywać dużą rolę w posiadaniu BMW, ale co ważniejsze, użytkownicy będą musieli zapłacić za wyposażenie już zainstalowane w swoich samochodach, takie jak np. podgrzewane fotele.

Twoje BMW to tylko wersja demo

Według BMW oznacza to, że teoretycznie będziesz mógł dokupić i aktywować podgrzewanie foteli, które i tak jest już oryginalnie w samochodzie. Być może dostępne będą również inne funkcje jak  automatyczne światła drogowe- potencjalnie lista jest bardzo długa.

Jeśli będziesz mieć ochotę na nowy dźwięk silnika, będziesz mógł także kupić nowy soundtrack w katalogu IconicSounds BMW – bez wymiany tłumika. Nawet zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak Adaptive Cruise Control (ACC), nie są z założenia wyłączone z koncepcji serwisu subskrypcyjnego.

BMW 4 2020

„BMW pay”

Ale hej, jest dobra wiadomość: możesz uzyskać okres próbny dla wielu z tych funkcji! Wygląda na to, że niektóre opcje mogą być oparte na abonamencie, ale inne mogą zostać zakupione uiszczając jednorazową opłatę. Kupowanie będzie odbywać się przez infotainment w samochodzie lub nową aplikację My BMW.

Podobne

Używane BMW E36 318is

Używane BMW E36 318is (1991-1998). Klasyk ze sportowym pazurem

Używane BMW E36 318is nie są jeszcze koszmarnie drogie. Wzrost cen może być kwestią czasu, bo model będący podstawą do homologowania wyścigówki jest świetnie wyważony i zapewnia niezłe osiągi. Moda na klasyki nie przemija. Wręcz przeciwnie. Przyczyniła się do wywindowania cen najciekawszych, a zarazem najrzadszych wersji. Kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że BMW…

BMW326 – Podróż w czasie

Letni ciepły niedzielny poranek. Na niebie głęboki błękit, tylko w niewielu miejscach pastelowo rozbielony niegroźnymi chmurkami. Wszystko zapowiada przyjemny dzień, który dla mnie ma być wyjątkowy. Mam bowiem okazję przejechać się przedwojenną limuzyną Bayerische Motoren Werke. Podróż z Warszawy do Poznania upływa szybciej niż zwykle. A wszystko za sprawą atrakcji, jakie czekają mnie w sercu…