CARPARK VIBES 3 - spot w Gdańsku - Trends Magazines

CARPARK VIBES 3 – spot w Gdańsku

CarPark Vibes 3

CarVibes to grupa zrzeszająca miłośników motoryzacji w Trójmieście.  Już w najbliższą sobotę (20.11.2021) odbędzie się CARPARK VIBES 3 – w godzinach 18-20, na parkingu CarPark przy ul. Okopowej 29 w Gdańsku.

Wydarzenie ma charakter luźny i jest organizowane w formie foto spotu.  Na uczestników czeka prawie 400 miejsc parkingowych, czy zapełnicie je wszystkie? W spocie może wziąć udział każdy, kto w minimalnym stopniu pasjonuje się samochodami – tutaj nie ma podziału na marki czy ekipy, wszyscy tworzą jedność. 

Byliśmy obecni na poprzedniej edycji – to co tam zobaczyliśmy przeszło jakiekolwiek nasze oczekiwania. Jeśli szukacie ciekawego wydarzenia na zakończenie sezonu, to warto wybrać się właśnie tam! 

Szczegóły wydarzenia dostępne są TUTAJ.

Poniżej zdjęcia od Agniess.pl z poprzedniej edycji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Kamera MiVue C512

Kamera Mio  MiVue C512 przydatna rzecz

Coraz więcej kierowców instaluje w swoich samochodach kamery rejestrujące to, co się dzieje przed jak i za ich autem. Sprawdziliśmy przystępny budżetowo wideorejestrator Mio  MiVue C512. Po co? Główną przyczyną instalacji samochodowych kamerek nie jest chęć dzielenia filmikami dotyczącymi tego, co się dzieje na drodze i publikowanie ich w sieci lub przesyłanie Policji, a udokumentowanie…

Ognisty Compact BMW, który przepadł

Gdyby weszło do produkcji, BMW M3 Compact stałoby się prekursorem segmentu ognistych kompaktów. Niestety, projekt został zawieszony po zbudowaniu jednego prototypu. Dziś mocny silnik pod maską auta segmentu C nikogo nie dziwi. BMW M140i z doładowanym 3.0 R6 oferuje 340 KM i 500 Nm, co wersji z napędem na obie osie i automatyczną skrzynią pozwala…