Budżetowy Racecar od FastFamily - Trends Magazines

Budżetowy Racecar od FastFamily

Przedstawiamy historię Michała, która udowadnia, że nie zawsze to co najdroższe daje najwięcej radości i satysfakcji. Poznajcie jego torowe E46 330Ci w kolorze British Racing.

Świeżo zakupione E46 330Ci wyglądało za dobrze na występy w motosporcie. Miało skórzaną czarną tapicerkę, podgrzewane elektrycznie sterowane siedzenia, nagłośnienie firmy Harman/Kardon, climatronic, tempomat, pełny oryginalny M-pakiet (zewnętrzny i wewnętrzny) i oryginalne koła z M3, zamówione jeszcze przez pierwszego właściciela.

 

Celem Michała było zbudowanie samochodu tylnonapędowego, którym można nauczyć się szybkiej  jazdy torowej, dającego ogromną radość z jazdy, za około 30 tys. zł.

O przeprowadzonych modyfikacjach w E46, o pasji i dążeniu do celu, o wrażeniach z jazdy i efektach końcowych, a także o spełnionych marzeniach Michała z FastFamily przeczytacie w najnowszym czerwcowym wydaniu BMW Trends 2/2021.

Kup roczną prenumeratę – kliknij po więcej informacji TUTAJ.

Lub wybierz się do jednego z punktów sprzedaży BMW Trends – sprawdź gdzie kupisz najnowsze wydanie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania – kliknij po więcej informacji TUTAJ.

Tekst: Agnieszka Kujawa
Fot. Daniel Krzewiński

Podobne

Nowe BMW 2 Gran Coupé, oto co wiemy już dziś – PREMIERA

Światowa premiera BMW 2 Gran Coupé będzie miała miejsce w listopadzie 2019 r. na targach Los Angeles Auto Show, a wprowadzenie na rynek rozpocznie się w marcu 2020 r. Oto co wiemy na jego temat już dziś: BMW serii 2 Gran Coupé ma długość 4526 mm, szerokość 1800 mm i wysokość 1420 mm. Mimo sportowo płaskiego wyglądu, wnętrze oferuje…