Budżetowy Racecar od FastFamily - Trends Magazines
4 sierpnia 2021

Budżetowy Racecar od FastFamily

Przedstawiamy historię Michała, która udowadnia, że nie zawsze to co najdroższe daje najwięcej radości i satysfakcji. Poznajcie jego torowe E46 330Ci w kolorze British Racing.

Świeżo zakupione E46 330Ci wyglądało za dobrze na występy w motosporcie. Miało skórzaną czarną tapicerkę, podgrzewane elektrycznie sterowane siedzenia, nagłośnienie firmy Harman/Kardon, climatronic, tempomat, pełny oryginalny M-pakiet (zewnętrzny i wewnętrzny) i oryginalne koła z M3, zamówione jeszcze przez pierwszego właściciela.

 

Celem Michała było zbudowanie samochodu tylnonapędowego, którym można nauczyć się szybkiej  jazdy torowej, dającego ogromną radość z jazdy, za około 30 tys. zł.

O przeprowadzonych modyfikacjach w E46, o pasji i dążeniu do celu, o wrażeniach z jazdy i efektach końcowych, a także o spełnionych marzeniach Michała z FastFamily przeczytacie w najnowszym czerwcowym wydaniu BMW Trends 2/2021.

Kup roczną prenumeratę – kliknij po więcej informacji TUTAJ.

Lub wybierz się do jednego z punktów sprzedaży BMW Trends – sprawdź gdzie kupisz najnowsze wydanie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania – kliknij po więcej informacji TUTAJ.

Tekst: Agnieszka Kujawa
Fot. Daniel Krzewiński

Podobne

BMW E39 528i prawie jak M5

Michał, podobnie jak jego kolega Przemek, z którym przyjechał na spotkanie z redakcją BMW TRENDS, fascynuje sięBMW prawie od zawsze. Obaj cenią komfort i podobny kierunek modyfikacji ‒ German Style. Jeżdżą jednak innymi modelami. Przemek wybrał E46. Michał ‒ E39. Jakiś czas temu, niezadowolony z grafitowego E39 523i, zmienił je na mroczne E39 528i. Samochód…

Diesel BMW M47 i N47. Zmiana na gorsze?

Dwulitrowy czterocylindrowy silnik wysokoprężny ze stajni BMW to jedna z najciekawszych propozycji w segmencie. Jego zalety to ponadprzeciętne osiągi i niskie spalanie. Nie ma jednak róży bez kolców. BMW słynie z dobrych silników, przeważnie są to jednak rzędowe motory sześciocylindrowe lub widlaste o większej liczbie cylindrów. Podobnie ma się rzecz z jednostkami wysokoprężnymi. O ile…