"BMW X1.1", czyli update kompaktowego X1 - Trends Magazines

„BMW X1.1”, czyli update kompaktowego X1

Nowe BMW X1 oferuje wybór najnowszej generacji silników benzynowych i wysokoprężnych z trzema lub czterema cylindrami o mocy od 103 kW / 140 KM do 170 kW / 231 KM. W zależności od konkretnego wariantu silniki mogą współpracować z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, siedmiobiegową dwusprzęgłową skrzynią Steptronic lub ośmiobiegową skrzynią Steptronic i mogą być łączone z napędem na przednie koła lub BMW xDrive. Hybryda plug-in zostanie również dodana do nowej gamy modeli BMW X1 wiosną 2020 roku. Dzięki większym nerkom BMW oraz nowym reflektorom LED i tylnym światłom pojazd wygląda nowocześniej. Oprócz tego nowe BMW X1 jest opcjonalnie dostępne z bardziej zaawansowanym systemem operacyjnym z wyświetlaczem o przekątnej do 10,25 cala, mnóstwem najnowocześniejszych systemów wspomagania kierowcy i szeroką gamą usług cyfrowych BMW ConnectedDrive.


Zamów prenumeratę

Jeden komentarz

Comments are closed.

Podobne

Wyciekło zdjęcie odświeżonego BMW X7

Jeżeli wierzyć grafice o niezbyt dobrej jakości, to rewolucji stylistycznej nie będzie. Ale nie myślcie sobie, że będzie skromnie i gustownie. Niestety. BMW X7 to największe auto w gamie bawarskiego producenta i pokusimy się również o stwierdzenie, że ma największy grill. Zresztą o rozmiarze "nerek" w nowych BMW można by już napisać książkę. Z każdym…

BMW na Essen Motor Show (początek) – IMPREZY

Zaczynamy targi w Essen. Jako pierwsi dostarczamy Wam porcję jeszcze gorących zdjęć! BMW X5 po modyfikacjach Hamann? Jest. Wydech Eisenmann do nowej trójki? Jest. Klasyczna BMW Alpina- też jest. Tu jest praktycznie wszystko, a my postaramy się pokazać Wam to, co najciekawsze. Zapraszamy do krótkiej relacji zdjęciowej z pierwszych minut wizyty.