BMW przypomina o używaniu kierunkowskazów. Nie, to nie żart - Trends Magazines

BMW przypomina o używaniu kierunkowskazów. Nie, to nie żart

Zapewne znacie ten stereotyp mówiący o tym, że właściciele BMW nie używają kierunkowskazów. Okazuje się, że problem nie występuje tylko w Polsce i sami przedstawiciele marki postanowili interweniować. 

Jeśli nie bardzo wiecie o co chodzi z niewłączaniem kierunkowskazów przez kierowców BMW, poniższe memy powinny Wam trochę rozjaśnić sytuację:

Sytuacja stała się na tyle zła, że samo BMW postanowiło interweniować. Na amerykańskim profilu na Twitterze pojawił się post, przypominający użytkownikom BMW o używaniu kierunkowskazów:

Pod spodem jednak dodano osobny komentarz, że kierowcy BMW są najlepszymi na drodze, jednak sytuacje w ruchu drogowym mogą być nieprzewidywalne. To jednak nie zniechęciło internautów do wrzucania prześmiewczych memów. Jak widać, BMW ma duży dystans do swoich klientów. Takie poczucie humoru szanujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Producent telefonów wyprodukuje auto elektryczne

Chiński Xiaomi to producent znany przede wszystkim z produkcji smartfonów, ale ta firma zajmuje się też produkcją innego sprzętu elektronicznego, pojazdów segway czy elektrycznych hulajnóg. Widać, że Chińczycy mają apetyt na więcej, bowiem chcą przedstawić światu swoje pierwsze elektryczne auto.  W zeszłym roku Xiaomi ogłosiło, że zainwestuje 10 mln dolarów w rozwój elektromobilności i pierwszym…

Produkcja BMW iX podporządkowana jest całościowej koncepcji zrównoważonego rozwoju

Rozwój i produkcja nowego BMW iX podporządkowane są całościowej koncepcji zrównoważonego rozwoju, która obejmuje przestrzeganie surowych norm środowiskowych i społecznych w wydobyciu surowców, wykorzystanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych oraz materiałów pochodzących z recyklingu. Np. uzyskany bilans CO2 potwierdzony jest deklaracją ważności niezależnej jednostki badawczej. Na przykład certyfikat dla BMW iX xDrive40 wykazał przy przebiegu…