BMW M3 Touring pokazane... tak trochę - Trends Magazines

BMW M3 Touring pokazane… tak trochę

BMW pochwaliło się długo wyczekiwanym M3 Touring. Jednak Niemcy na razie tylko podgrzewają atmosferę i pokazują jedynie „tyłek” nowego auta. Wygląda tak, jak wszyscy się spodziewali.

O nadchodzącym BMW M3 Touring już pisaliśmy. Zanim jeszcze było wiadomo, że bawarska marka pracuje nad pierwszym w historii M3 w praktycznym nadwoziu, tunerzy sami zakasywali rękawy i zaczynali tworzyć projekty na własną rękę. Niektóre z nich były bardzo udane, wręcz można było powiedzieć, że wyglądały jakby wyjechały z fabryki w Monachium, a nie w przydomowym garażu.

Ale zostawmy tunerów i skupmy się nad nadchodzącym autem. Po opublikowanych przez Niemców zdjęciach możemy powiedzieć, że M3 Touring będzie wyglądało tak, jak wszyscy się spodziewali. Będzie nisko, szeroko, na tylnej klapie pojawi się dyfuzor (zapewne karbonowy), a także cztery końcówki układu wydechowego. Na razie pokazano tylko tył, ale możemy z większą pewnością powiedzieć, że przód nie będzie rewolucją. 

Auto dostępne będzie tylko w jednym, topowym wariancie, z napędem na cztery koła xDrive i w wersji Competition. Mówimy zatem o mocy 510 KM i momencie obrotowym 650 Nm. Czy BMW będzie oferowało możliwość wyboru między wersjami z napędem na tył czy manualną skrzynią biegów – tego na razie nie wiadomo. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Karman Ghia Typ 14: Mechaniczna pomarańcza

Wielokrotnie w VW TRENDS prezentowaliśmy auta z ponadstuletniej historii firmy Karmann. Teraz przedstawiamy model samochodu, który nie tylko jest najbardziej rozpoznawanym produktem tej marki, ale nosi też jej nazwę. Oto Karman Ghia Typ 14. Po drugiej wojnie światowej Volkswagen odnosił ogromne finansowe sukcesy dzięki masowej produkcji i sprzedaży Garbusa. Bardzo chłonny rynek zaowocował współpracą z…

BMW E36 318is widok od tyłu

BMW E36 1.8is Coupé w stylu German

Prezentowane BMW E36 Coupé to kolejna dwudrzwiowa „beemka” w garażu Tomka. Mimo że miał przykre doświadczenia z pierwszym egzemplarzem, jego ogromna sympatia do modelu przetrwała… Pożądane wersje E36 BMW E36 to obecnie dość często spotykany samochód na polskich drogach. Ceny, niższe z roku na rok (2008 rok), powodują, że nawet młodzi kierowcy o mniej zasobnych…