BMW E24 jak samolot Iskra TS-11- GIEŁDA - Trends Magazines
17 maja 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

BMW E24 jak samolot Iskra TS-11- GIEŁDA

Czasami chcemy Wam pokazać jakieś auto, które obecnie jest na sprzedaż. Nie są to ogłoszenia sponsorowane- po prostu chcemy się podzielić z Wami czymś, co naszym zdaniem jest warte uwagi z różnych powodów. Dziś mamy dla Was BMW E24, które zostało dość obcesowo przerobione, aby upodobnić je do samolotu Iskra TS11.

Czy to się udało? Z pewnością projekt kosztował mnóstwo pracy i samochód wygląda inaczej niż wszystko… Ponadto sprzedający sugeruje, że kokpit w samochodzie pochodzi z ów aeroplanu. Pod maską M50B25. I co Wy na to? Czy auto jest warte 25 tys. PLN, o które prosi właściciel?

Link do aukcji: TUTAJ

Źródło: olx.pl, airfoto.pl

Podobne

Wasze BMW na rysunkach i obrazach – PASJA

Przedstawiamy 27-letniego Radka Westfala i jego rysunki. Jak się pewnie domyślacie, jedną z jego ulubionych marek jest BMW. Zobaczcie efekty jego prac, gdy przenosił na płótno bawarskie modelki. Jak mówi, "jak każdy dzieciak bazgroliłem w szkole na tylnych stronach zeszytów, z tym że większości osób to przeszło, a mi tak zostało." Radek sam nauczył się…

Manhart MH4 700 LW

Panowie zaszaleli. Tak wygląda Manhart MH4 700 LW. Jak Wam się podoba M4 Cabrio w takim wydaniu? Jest grubo, czy może raczej gruba przesada?