BMW 5 w roli skalniaka - Trends Magazines
21 czerwca 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

BMW 5 w roli skalniaka

BMW E28 wodospad

To zdjęcie dosłownie złamało mi serce. Czasem używam stwierdzenia, że “ten samochód nadaje się tylko na kwietnik”, ale to żart. Nigdy nie spodziewałem się, że zobaczę w tej roli BMW E28. 

Natura

Nie wiemy jak długo samochód tkwi w tym miejscu, ale BMW E28 powstawało w latach 80-tych – dlatego nie może być to dłużej niż 30-kilka lat. Wniosek? Natura potrzebowała względnie niewiele czasu, żeby ponownie przyjąć na swe łono to BMW. Co ciekawe felga i opona wyglądają jak nowe!

BMW E28 wodospad

W USA

Samochód znajduje się w hrabstwie Mendocino w Kalifornii.  To E28 najprawdopodobniej spadło z wysokości i utknęło w skałach na zawsze. Resztę roboty wykonała woda i mech. Kalifornia to jeden z najbardziej rygorystycznych stanów w USA w kwestii ekologii, emisji spalin i recyklingu. Ale, czy o taki recykling właśnie chodziło?

Podobne

BMW i The North Face zaprojektowali campera przyszłości- CIEKAWOSTKI

BMW Designworks, we współpracy z The North Face, stworzyło nową koncepcję campera. Wszystko po to, żeby zrewolucjonizować przyszłość ochrony przed żywiołami w ekstremalnych warunkach. Koncepcja lekkiego campera została zaprojektowana przez Designworks w celu zaprezentowania nowej innowacyjnej tkaniny The North Face o nazwie FUTURELIGHT ™, która wykorzystuje technologię Nanospinning do stworzenia najbardziej zaawansowanego, oddychającego i wodoodpornego…