BMW 5 w roli skalniaka - Trends Magazines

BMW 5 w roli skalniaka

BMW E28 wodospad

To zdjęcie dosłownie złamało mi serce. Czasem używam stwierdzenia, że „ten samochód nadaje się tylko na kwietnik”, ale to żart. Nigdy nie spodziewałem się, że zobaczę w tej roli BMW E28. 

Natura

Nie wiemy jak długo samochód tkwi w tym miejscu, ale BMW E28 powstawało w latach 80-tych – dlatego nie może być to dłużej niż 30-kilka lat. Wniosek? Natura potrzebowała względnie niewiele czasu, żeby ponownie przyjąć na swe łono to BMW. Co ciekawe felga i opona wyglądają jak nowe!

BMW E28 wodospad

W USA

Samochód znajduje się w hrabstwie Mendocino w Kalifornii.  To E28 najprawdopodobniej spadło z wysokości i utknęło w skałach na zawsze. Resztę roboty wykonała woda i mech. Kalifornia to jeden z najbardziej rygorystycznych stanów w USA w kwestii ekologii, emisji spalin i recyklingu. Ale, czy o taki recykling właśnie chodziło?

Podobne

Bezkompromisowe BMW RS-M3

BMW M3 jest szybkie i ostre. Nie znaczy to, że nie może być jeszcze bardziej drapieżne. Ciekawą wizję „trójki” zaprezentowało RS-Racingteam. Tuner z Viernheim postanowił przygotować wyścigówkę z drogową homologacją.   Punktem wyjścia było czterodrzwiowe BMW E90 M3. Być może coupé byłoby wdzięczniejszym materiałem do tuningu, jednak śnieżnobiały sedan również ma swój urok. Po wyposażeniu…