XIX Ogólnopolski Zlot Miłośników Gar-Busów - Trends Magazines

XIX Ogólnopolski Zlot Miłośników Gar-Busów

Logo XIX zlotu gar-busow w Tarnowie

Członkowie Tarnowskiego Klubu Miłośników Garbusów zapraszają wszystkich kochających Garbusy, Busy i inne pojazdy zabytkowe, na XIX Ogólnopolski Zlot, który w tym roku ponownie odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia na terenie Ludowego Ośrodka Sportowego DUNAJEC przy ul. Sportowej 1 w Zbylitowskiej Górze.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali olbrzymią zadaszoną przestrzeń, chroniącą przed opadami deszczu, pole namiotowe wokół murawy boiska, zaplecze sanitarne z prysznicami. Poza tym nie zabraknie też dobrej całodobowej zabawy, muzyki, napojów, biesiady przy ognisku, zabawnych konkurencji oraz parady.

Koszt uczestnictwa wynosi 70 zł i zawiera cenę pobytu, koszulkę naklejkę zlotową, magnes, reklamówkę z gadżetami od sponsorów.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Podobne

Jetta siódmej generacji

Cierpliwość klientów czekających na Golfa w wersji sedan została nagrodzona. Podczs salonu w Detroit Volkswagen pokazał światu nową, siódmą generację popularnej w USA Jetty. Nowa Jetta jest najbardziej nowoczesną pod względem technicznym odsłoną tego modelu. Funkcjonalność platformy MQB, w oparciu o którą stworzono samochód, pozwoliła na powiększenie go niemal do rozmiarów Passata i wyposażenie w…

Test Golfa Alltrack 2.0 TDI. Alternatywa dla SUV-a?

Crossovery i SUV-y są kupowane głównie dla wyglądu. Czy można wydać mniej i mieć jeszcze przyjemniejszy w prowadzeniu, a do tego wciąż pakowny samochód? Golf w wersji Alltrack udziela twierdzącej odpowiedzi. Uterenowione modele samochodów, występujące pod nazwami Cross i Alltrack, od lat znajdują się w ofercie Volkswagena. Koncern długo zwlekał z wprowadzeniem do niej Golfa…