Wystartuj w rundzie drogowej Rallysprint Challenge! - Trends Magazines
4 sierpnia 2021

Wystartuj w rundzie drogowej Rallysprint Challenge!

Po kilku latach przerwy Automobilklub Bydgoski zaprasza kierowców do wzięcia udziału w rundzie drogowej! I termin zgłoszeń mija 23 lipca.

IV runda Rallysprint Challenge odbędzie się w dniach 6-7 sierpnia na terenie gminy Biały Bór. Odcinek specjalny, który zawodnicy będą pokonywać 5-krotnie, będzie miał 5.5 km długości. Zapoznanie z trasą, badanie kontrolne oraz odprawę z uczestnikami zaplanowano na piątek. Dokładny harmonogram znajdziecie TUTAJ.

By wystartować należy posiadać prawo jazdy kat. B, samochód musi być wyposażony w klatkę bezpieczeństwa, min. 4-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz sztywny fotel. Każdy samochód musi być wyposażony w deskę rozdzielczą, boczne tapicerki drzwi, które można zastąpić innym elementem niepalnym oraz szybę przednią wykonaną z oryginalnych materiałów. Zabroniony jest demontaż zderzaków. Podczas imprezy zabrania się używania urządzeń ogrzewających opony. Organizator dopuszcza udział samego kierowcy, bez pilota.

Szczegóły dotyczące udziału w wydarzeniu znajdziecie w Regulaminie Uzupełniającym, TUTAJ.

Jak zgłosić swój udział?
Do 23 lipca godz. 23:59 wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz, znajdujący się TU.
Wpisowe w I terminie zgłoszeń (18 lipca) wynosi 500 zł.

Organizator zwraca uwagę, że przesłane zgłoszenie za pomocą formularza musi być poparte wpłatą zaliczki w wysokości 200 zł na konto Automobilklubu Bydgoskiego. W tytule przelewu należy podać “IV runda RSCH imię, nazwisko kierowcy”.

II termin zgłoszeń to dzień zawodów, wpisowe wtedy wynosi 800 zł.

Listę zgłoszonych zawodników oraz pozostałe informacje można sprawdzi na stronie wydarzenia.

Chcesz wystartować, ale masz wątpliwości?
Napisz do organizatora i dowiedz się szczegółów.

Fot. Agniess.pl

Podobne

Driftowe BMW E30 325i

BMW E30 z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedni widzą w nim gotowy materiał na youngtimera oraz klasyka, a inni idealną bazę do stworzenia auta do zabaw na torze i driftingu. Adam, właściciel opisywanej trójki, interesował się driftingiem niemalże od zawsze, biorąc czynny udział w popularyzacji tej dyscypliny sportu w Polsce. W…