Wystartuj w rundzie drogowej Rallysprint Challenge! - Trends Magazines

Wystartuj w rundzie drogowej Rallysprint Challenge!

Po kilku latach przerwy Automobilklub Bydgoski zaprasza kierowców do wzięcia udziału w rundzie drogowej! I termin zgłoszeń mija 23 lipca.

IV runda Rallysprint Challenge odbędzie się w dniach 6-7 sierpnia na terenie gminy Biały Bór. Odcinek specjalny, który zawodnicy będą pokonywać 5-krotnie, będzie miał 5.5 km długości. Zapoznanie z trasą, badanie kontrolne oraz odprawę z uczestnikami zaplanowano na piątek. Dokładny harmonogram znajdziecie TUTAJ.

By wystartować należy posiadać prawo jazdy kat. B, samochód musi być wyposażony w klatkę bezpieczeństwa, min. 4-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz sztywny fotel. Każdy samochód musi być wyposażony w deskę rozdzielczą, boczne tapicerki drzwi, które można zastąpić innym elementem niepalnym oraz szybę przednią wykonaną z oryginalnych materiałów. Zabroniony jest demontaż zderzaków. Podczas imprezy zabrania się używania urządzeń ogrzewających opony. Organizator dopuszcza udział samego kierowcy, bez pilota.

Szczegóły dotyczące udziału w wydarzeniu znajdziecie w Regulaminie Uzupełniającym, TUTAJ.

Jak zgłosić swój udział?
Do 23 lipca godz. 23:59 wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz, znajdujący się TU.
Wpisowe w I terminie zgłoszeń (18 lipca) wynosi 500 zł.

Organizator zwraca uwagę, że przesłane zgłoszenie za pomocą formularza musi być poparte wpłatą zaliczki w wysokości 200 zł na konto Automobilklubu Bydgoskiego. W tytule przelewu należy podać „IV runda RSCH imię, nazwisko kierowcy”.

II termin zgłoszeń to dzień zawodów, wpisowe wtedy wynosi 800 zł.

Listę zgłoszonych zawodników oraz pozostałe informacje można sprawdzi na stronie wydarzenia.

Chcesz wystartować, ale masz wątpliwości?
Napisz do organizatora i dowiedz się szczegółów.

Fot. Agniess.pl

Podobne

Jak się bawić, to na… lodzie! BMW wystawia klasyki do lodowego wyścigu w Austrii- CIEKAWOSTKI

GP Ice Race odbędzie się po raz drugi w austriackim mieście Zell am See. Klasyki sportów motorowych różnych marek i kierowcy. BMW Group Classic po raz pierwszy bierze udział w lodowatym spektaklu. Wystartują: BMW M3 pierwszej generacji, które dwukrotnie wygrało European Touring Car Hillclimb Championship, zanim zostało przekształcone w pojazd rajdowy MINI ALL4 Racing, triumfujący…

Węgierski New Beetle na sterydach

Wiele modeli Volkswagena świetnie sprawdza się na torach wyścigowych. Jedną z najbardziej niedocenianych, a zarazem najrzadszych wyścigówek jest New Beetle. Ciekawy egzemplarz wypatrzyliśmy na Węgrzech. Sportowy Garbus? Nim zaczniecie wygłaszać złośliwe sądy, przypomnijcie sobie przełom XX i XXI wieku. Wówczas na torach wyścigowych Europy rywalizowała stawka New Beetle z 204-konnymi silnikami 2.8 VR6. Regulamin pucharu…