Wygraj komplet felg w konkursie! Pokaż nam swoje BMW - Trends Magazines

Wygraj komplet felg w konkursie! Pokaż nam swoje BMW

Jeśli Twoim marzeniem jest zaprezentowanie swojego BMW na łamach naszego czasopisma BMW Trends, a do tego chcesz wygrać atrakcyjne nagrody, weź udział w naszym konkursie.

Przedłużyliśmy I etap do 24 października! Szczegóły poniżej. 

Wyślij zdjęcia swojego BMW, zachęć znajomych do wspólnego głosowania oraz komentowania i daj sobie szansę na wygraną – artykuł wraz z sesją zdjęciową Twojego BMW w grudniowym numerze BMW Trends lub na łamach naszej witryny internetowej www.trends.com.pl oraz komplet felg ATT (zobacz TUTAJ), latarkę LED Philips lub prenumeratę roczną BMW TRENDS.

By wziąć udział w konkursie, zapoznaj się z pełnym regulaminem (TUTAJ).

Konkurs trwa od 14.10.2021 r. od godziny 16:00 do 09.11.2021 r. do godziny 23.59 i składać się będzie z 3 etapów.

Pierwszy etap

Rozpoczyna się w dniu 14.10.2021 r. o godz. 16:00. Uczestnicy Konkursu przesyłają zdjęcia (3 poziome zdjęcia o rozdzielczości min. 1600 px: tzw. przodobok, tył i wnętrze) swoich BMW na adres mailowy: marketing@trends.com.pl do dnia 24.10.2021 r. do godz. 23:59.

W tych dniach uczestnicy powinni polubić post konkursowy zamieszczony TUTAJ na Fanpage’u BMW Trends w serwisie Facebook oraz dodać komentarz pod postem konkursowym TUTAJ z potwierdzeniem udziału w Konkursie, dodając tam również jedno wybrane zdjęcie swojego BMW.

Drugi etap

rozpoczyna się 25 października 2021 r. o godz. 18:00 – na stronie trends.com.pl zostanie opublikowane TOP 30 wybranych przez Organizatora Konkursu zgłoszonych do niego BMW. Od tej pory istotne będą głosy, które będzie można oddawać za pośrednictwem funkcjonalności zamieszczonej na ww. stronie internetowej. Drugi etap zakończy się 31 października 2021 r. o godzinie 23:00. Do trzeciego etapu przejdzie TOP 10 z uzyskaną największą liczbą głosów.

Trzeci etap

rozpocznie się 2 listopada 2021 r. o godz. 10:00 i trwać będzie do dnia 9 listopada 2021 r., do godziny 23:59. Tutaj istotne będą przede wszystkim komentarze – dlaczego dany samochód BMW powinien zostać zaprezentowany na łamach czasopisma BMW Trends oraz na stronie trends.com.pl, które to komentarze będzie można zamieścić na stronie www.trends.com.pl.

 Zwycięzcy, czyli osoby, które zajęły miejsca I-III w Konkursie zostaną wyłonieni do dnia 11 listopada 2021 r. po dokonaniu oceny komentarzy z trzeciego etapu.

Na zwycięzców czekają NAGRODY:

I miejsce:

  • prezentacja samochodu BMW w nr 4/2021 BMW Trends oraz na stronie trends.com.pl
  • jeden komplet felg firmy ATT wzór ATT515 lub ATT515P w rozmiarze od 15” – 18” (do wyboru)
  • dyplom

 

II miejsce:

  • prezentacja samochodu BMW na stronie trends.com.pl
  • latarka ledowa Philips PJH10
  • dyplom

III miejsce:

  • prezentacja samochodu BMW na stronie trends.com.pl
  • prenumerata roczna BMW TRENDS
  • dyplom

Nie zastanawiaj się nawet przez chwilę. Pochwal się swoim BMW i daj sobie szansę na wygraną!

Pełen regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

Podobne

BMW_E34_520i

Klasyczny krążownik czyli BMW E34 520i

Kolejne działania polityków w sprawie emerytur tylko potęgują poczucie, że każdy obywatel powinien samodzielnie zadbać o swą przyszłość. Co bardziej zapobiegliwi potrafią też przygotowywać auto do roli klasyka. Przykładem są Cult Style’owe zabiegi, przeprowadzone w E34 520i należącym obecnie do Darka. Wzbogacanie wyposażenia rzadko spotykanymi, często drobnymi elementami to wyznacznik Cult Style’u, ale także podstawa…

2020 BMW M3 spy photo- PROTOTYP

Oto, co dziś okrążyło internet. Tak- to najprawdopodobniej tył nowego BMW M3 G80. Podobno z przodu są pionowe nerki, które widzieliśmy na dziobie konceptu 4 Coupe. W sieci huczy, że będzie dostępna wersja z manualną skrzynią biegów. Podobno też tak, jak w M5 i M8, również tutaj będzie można wybrać napęd AWD lub 2WD z…