Wrap!t Ring - Pomysł aplikatorów 3M na BMW i8 - Trends Magazines

Wrap!t Ring – Pomysł aplikatorów 3M na BMW i8

Jedną z głównych atrakcji targów Rema Days Warsaw (7-9 lutego br.) jest konkurs 3M Endorsed Wrap!t Ring, czyli zmagania certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed.

Polega on na oklejaniu na żywo BMW i8 najnowszą folią 3M™ IJ180mC, zadrukowaną autorskimi projektami graficznymi, w połączeniu z wyklejaniem kultową folią do zmiany koloru 3M™ serii 1080. 8 zespołów doświadczonych aplikatorów ośmiokrotnie odmieni wygląd  BMW i8 Frozen Yellow.

 

Konkurs zorganizowany przez Certyfikowane Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne 3M – The Wrap Center (zdobywca medalu The Prize for Innovations 2018) polega na tym, że w każdym starciu dwa zespoły aplikatorów oklejają samochód równocześnie, każdy jeden jego bok. Projekty graficzne zostały przygotowane przez członków zespołów i wydrukowane przez Certyfikowaną Drukarnię 3M™ MCS™ DPSdruk.pl, a do ich wykonania wykorzystano zadruk na folii 3M™ IJ180mC (folia zdobyła medal The Prize for Innovations 2017).

Aplikatorzy w projektach korzystają również z folii do zmiany koloru auta 3M™ 1080 (medal The Prize for Innovations 2018) oraz innowacyjnej taśmy 3M™ Knifeless (medal The Prize for Innovations 2017). Podczas konkursu nie ma możliwości używania nożyka do przycinania folii na samochodzie (wyłącznie użycie bezpiecznych dla lakieru taśm 3M™ Knifeless).

Który z projektów jest waszym zdaniem najlepszy?

Zdjęcia wszystkich projektów i głosowanie na stronie: https://www.wrapitring.pl/

 

Podobne

Tuning BMW E30 316i widok auta z boku

BMW E30 jakiego nie było. Znasz styl shakotan?

BMW E30 do driftu od początku kojarzyło mu się z niezbyt urodziwymi „potworami” z różnego rodzaju V8 pod maską i poszerzeniami w stylu GTR. Łukasz, kupując swoje E30, postanowił temu zaradzić. Trudne początki Wszystko zaczęło się wiosną 2016 roku, kiedy Łukasz wymienił swojego quada na E30. Samochód wyglądał przeciętnie – miał nowy lakier brillantrot, przyciemnione lampy i czarne nerki. Auto…

BMW_E46_325Ci_tuning

Radosne BMW E46 325Ci

Koleżanka Roberta nazwała jego E46 „Merry”. Chodziło zapewne o imię „Mary”, ale powstało skojarzenie z angielskim słowem „merry”, czyli wesoły. Nazwa świetnie komponuje się z cyklem reklam, w którym słowo „radość” jest synonimem BMW. W momencie zakupu, na przełomie października i listopada 2011 roku, stalowoszare auto nie budziło wielu pozytywnych emocji. Lakier w nie najlepszym…