Wjechał rozpędzonym BMW w pociąg i uciekał w bieliźnie. Jest nagranie - Trends Magazines

Wjechał rozpędzonym BMW w pociąg i uciekał w bieliźnie. Jest nagranie

Dodatkowo przewoził amfetaminę. Do nietypowej sytuacji doszło w Trawnikach w woj. lubelskim, ok. godz. 8.30 – zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu. 

Chciałoby się zacytować klasyka – „Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina…” szlabany kolejowe i BMW. Do groźnego zdarzenia doszło na przejeździe w miejscowości Trawniki, gdzie czarne BMW E46 wjechało w rozpędzony pociąg. 

Jak widać na nagraniu, kierowca (bez spodni?) oraz pasażer oddalają się z miejsca zdarzenia. Po dwugodzinnych poszukiwaniach zostali złapani w sąsiedniej miejscowości Ewopole. Kierującym okazał się 30-latek, natomiast pasażerką 18-latka. Nie odnieśli żadnych obrażeń ciała. Na nieszczęście dla nich policja znalazła w samochodzie narkotyki.

Czarne E46 zostało praktycznie zmasakrowane. To zaskakujące, że pomimo tak poważnych uszkodzeń auta, osoby w środku nie doznały poważnych obrażeń. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

BMW M3 Touring

Polskie BMW M3 Touring V8, ale to brzmi! [WIDEO]

Zapraszamy na "soundcheck" z polskim BMW M3... Touring. O tak, chodź fabryka nigdy nie produkowała tej wersji, to jeden z nielicznych egzemplarzy powstał w Polsce! Built not bought Budowa tego BMW zajęła ponad rok i odbyła się w całości w nad Wisłą. Dawcą było BMW M3 w wersji sedan. To jeden z dosłownie kilku tego…

Zjawiskowe BMW E9 3.0 CSi

Zorganizowany dwa lata temu przez BMW Klub Warszawa zlot pod nazwą Przebudzenie Mocy (od tamtej pory impreza nabrała rozmachu) zgromadził wiele interesujących aut. Pośród kilku prawdziwych rodzynków udało nam się wypatrzeć piękne i zjawiskowe BMW 3.0 CSi w kolorze Fjord Blue Metallic. Poznajcie bliżej jego historię. Schyłek lat 60. był jednocześnie końcem produkcji BMW 2000CS,…