Wizja niedalekiej przyszłości według Volkswagena - PROTOTYP - Trends Magazines
17 maja 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Wizja niedalekiej przyszłości według Volkswagena – PROTOTYP

Volkswagen zaprezentuje bezemisyjny ID. SPACE VIZZION w przeddzień Salonu Samochodowego w Los Angeles 19 listopada 2019 r. VW zapowiada, że jest to pojazd dla nowej ery, nowego myślenia i nowej mobilności. Ten samochód łączy w sobie właściwości aerodynamiczne Gran Turismo z przestronnością SUV-a.

Volkswagen Showcar ID. SPACE VIZZION

ID. SPACE VIZZION opiera się na modułowej elektrycznej płycie podłogowej Volkswagena (MEB). MEB w pełni wykorzystuje techniczne możliwości e-mobilności i gwarantuje duży zasięg, dynamiczne osiągi i zupełnie nowy poziom cyfrowej komunikacji.

Volkswagen Showcar ID. SPACE VIZZION

Jeśli chodzi o konstrukcję, sekcje przednia i dachowa są szczególnie dopracowane, z otworami dla strumienia powietrza w celu ulepszenia aerodynamiki. Dzięki wydajności układu napędowego i imponującej aerodynamice ID. SPACE VIZZION ma zasięg do 590 kilometrów (WLTP) lub 300 mil (EPA).

Volkswagen Showcar ID. SPACE VIZZION

Materiały użyte we wnętrzu są po części pochodzenia recyklingowego. Świetny przykład to użyta AppleSkin ™, czyli sztuczna skóra z udziałem resztek materii z produkcji soku jabłkowego.

Volkswagen Showcar ID. SPACE VIZZION

Jak podaje producent ID. SPACE VIZZION to studium na przyszłość, ale nie marzenie. Wersja produkcyjna ujrzy światło dzienne pod koniec 2021 roku i będzie dostępna w różnych wersjach dla Ameryki Północnej, Europy i Chin.

Podobne

Witamina B12 – TUNING

Niemiecki tuner B&B Automobiltechnik GmbH wprowadził na rynek najnowszą felgę o oznaczeniu B12. W ludzkim ciele B12 oznacza witaminę, której brak powoduje niedokrwistość. Czy nowa felga sprawi, że wyposażone w nią projekty będą pełniejszej krwi? Zapraszamy na zdjęcia Audi TT z felgami w wersji gold. Poniżej pełna "rozmiarówka" i cennik. Größe silber schwarz- matt schwarz-…

Wilk w owczej skórze: tuning VW Golfa 2

Tym razem prezentujemy poczciwego Golfa drugiej generacji, który na pierwszy rzut oka nie budzi większych emocji. Nic bardziej mylnego. Wystarczy dłuższa chwila, by dostrzec, że to wilk w owczej skórze. Chcąc przedstawić genezę powstania tego auta, najpierw należy opowiedzieć historię o jego dwóch właścicielach – Rafale i Miśku. Poznali się w 2001 roku na spotach…