Wietrzenie klasyków w Poznaniu - fotorelacja - Trends Magazines

Wietrzenie klasyków w Poznaniu – fotorelacja

Sezon na zloty i spoty motoryzacyjne powoli wybudza się z zimowego snu. Właściciele klasyków zaczynają coraz więcej czasu spędzać w swoich garażach i z niecierpliwością obserwują zarówno prognozy pogody na najbliższe dni jak i proponowane wydarzenia, na których warto się pojawić.

W ostatnią niedzielę lutego, WTC – Watch This Car wraz Giełdą Klasyków i Car Spotted: Wielkopolska zaprosili miłośników motoryzacji na spotkanie połączone ze zbiórką darów dla uchodźców z Ukrainy. Wydarzenie odbywało się w Poznaniu, na parkingu przy Katedrze, na Ostrowie Tumskim i trwało w godzinach 13-14:30. W tym czasie na miejsce przybyło niecałe 100 samochodów, od seryjnych po konkretne projekty, różnorodność była ogromna. Przyszło też wiele spacerowiczów jak i fotografów. Spotkanie było strzałem w dziesiątkę, wreszcie można było się przejechać i spotkać z dawno niewidzianymi znajomymi równie zakręconymi klasyczną motoryzacją jak my sami. Uroku dodawała iście wiosenna pogoda.

Organizatorzy zapowiedzieli, że pierwszy przejazd #KlasykiemPoMieście zaplanowany jest na 20 marca, jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą. Poza tym szykują też coś nowego – będą zapraszać na spotkania motoryzacyjne 2-krotnie każdego miesiąca, w zupełnie nowych lokalizacjach!

Szczegółowe informacje warto śledzić na profilu @WTCWatchThisCar.

Tekst i fot. Agnieszka Kujawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

BMW E36 323i

Dolot z włókna węglowego do klasycznych BMW typoszeregu E36

Mamy dobre wieści! Amerykański tuner BMW - Dinan - nie zapomina o samochodach z lat 90-tych i proponuje nowe części do BMW E36! Tym razem firma przywraca produkcję filtra powietrza i "dolotu" do silników serii M52/S52.   CAI, czyli cold air intake "Cold air intake" oznacza w języku angielskim "dolot zimnego powietrza". Tej nazwy używa…

VW Golf R Variant – Galeria

Test szalonego kompaktowego kombi znajdziecie w aktualnym numerze VW Trends. Dla tych, którzy chcieliby dokładniej przyjrzeć się Golfowi R Variant przygotowaliśmy galerię obfitującą w zdjęcia, których nie udało nam się "zmieścić" w materiale drukowanym. Autor zdjęć - Piotr Rusiniak