VW Trends 1/2015 - Trends Magazines
21 czerwca 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

VW Trends 1/2015

 

Za oknem budzi się wiosna i pierwsze jej zwiastuny dotarły do nas z Genewy, gdzie Volkswagen  radycyjnie pokazał kilka nowości. Ciekaw jestem, jak podoba wam się Sport Coupé Concept GTE i przedstawiona wcześniej w Las Vegas koncepcja Golfa R Touch. Wbrew opiniom niektórych malkontentów, koncern bardzo dobrze radzący sobie z projektowaniem i produkcją tzw. aut popularnych potrafi też zaskakiwać nowatorskimi projektami w różnych klasach, podobnie jak stale obecni na naszych łamach miłośnicy VW swoimi samochodami.
Ponieważ to pierwsze wydanie VW TRENDS w 2015 roku, czas na kilka ogłoszeń formalnych. Jak już wspominałem, od teraz będziemy ukazywać się CZTERY razy w roku – w marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu. Nadal będziemy w sprzedaży detalicznej, choć serdecznie zapraszam wszystkich do prenumeraty – wasz ulubiony magazyn otrzymacie wówczas bezpośrednio do domu. Niestety, po dziesięciu latach podnieśliśmy cenę. Mam nadzieję, że na kolejnych dziesięć lat.
Zapraszam do lektury aktualnego wydania, także w elektronicznej wersji VW TRENDS w AppStore, a codziennie na naszą stronę www.trends.com.pl, na której dowiecie się o VW tego, czego w innych mediach nie znajdziecie.

Podobne

40 lat quattro – HISTORIA

Dokładnie czterdzieści lat temu koncern z Ingolstadt podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej w Genewie pokazał po raz pierwszy Audi quattro, wywołując w ten sposób spore poruszenie w branży. Audi quattro to pierwszy w historii przypadek, w którym sportowe coupé  dostępne było jako pojazd z napędem na cztery koła. Jego 147 kW/200 KM mocy pochodziło ze wzmocnionej…

Prenumerata

Chcesz wiedzieć wszystko o swojej ukochanej marce? Nie lubisz biegać po kioskach w poszukiwaniu Twojego pisma? Nie chcesz przegapić żadnego wydania? Zaprenumeruj już dziś! Tu zamówisz od ręki prenumeratę BMW Trends Tu zamówisz od ręki prenumeratę VW Trends