VW Trends 1/2015 - Trends Magazines

VW Trends 1/2015

 

Za oknem budzi się wiosna i pierwsze jej zwiastuny dotarły do nas z Genewy, gdzie Volkswagen  radycyjnie pokazał kilka nowości. Ciekaw jestem, jak podoba wam się Sport Coupé Concept GTE i przedstawiona wcześniej w Las Vegas koncepcja Golfa R Touch. Wbrew opiniom niektórych malkontentów, koncern bardzo dobrze radzący sobie z projektowaniem i produkcją tzw. aut popularnych potrafi też zaskakiwać nowatorskimi projektami w różnych klasach, podobnie jak stale obecni na naszych łamach miłośnicy VW swoimi samochodami.
Ponieważ to pierwsze wydanie VW TRENDS w 2015 roku, czas na kilka ogłoszeń formalnych. Jak już wspominałem, od teraz będziemy ukazywać się CZTERY razy w roku – w marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu. Nadal będziemy w sprzedaży detalicznej, choć serdecznie zapraszam wszystkich do prenumeraty – wasz ulubiony magazyn otrzymacie wówczas bezpośrednio do domu. Niestety, po dziesięciu latach podnieśliśmy cenę. Mam nadzieję, że na kolejnych dziesięć lat.
Zapraszam do lektury aktualnego wydania, także w elektronicznej wersji VW TRENDS w AppStore, a codziennie na naszą stronę www.trends.com.pl, na której dowiecie się o VW tego, czego w innych mediach nie znajdziecie.

[real3dflipbook id=’4′]

Podobne

VW Trends 2/2016 – Już w sprzedaży

VW TRENDS 2/2016 - 84 strony już od 23 czerwca w sprzedaży. A w środku m.in.: Na każdą drogę – nowy Tiguan, Turbożółtek – Golf 2, Hawaje z Niemiec – T1, 2 sposoby na rodzinne auto – Touran vs. Golf Variant, Przedsmak Touarega!, VW 1200 vs. Beetle - Garbaty świat ma już wiele lat, Pan Antoni –…

VW TRENDS 1/2022 nadjeżdża!

Już 17 marca do punktów sprzedaży trafia najnowsze wydanie VW Trends! W najnowszym 1/2022 numerze znajdziesz prezentacje projektów naszych Czytelników, testy wybranych egzemplarzy VW, ciekawostki oraz newsy, a także wiele więcej!  W środku przeczytasz m.in. o: SUV w trzech smakach – Taigo, T-Roc, ID. 5 Nietypowy i sportowy ID.4 GTX Dla ciebie, dla rodziny - TEST…