VW T1 z silnikiem z Bentley'a! - Trends Magazines
15 maja 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

VW T1 z silnikiem z Bentley’a!

Chyba każdy kocha Bullika. Nielaeżnie od wersji nadwoziowej widok wielkiego logo VW na froncie klasycznego busa jest dziś równie piękny, co kiedyś.

Wizja mocy

Tuningblog.eu przygotował render swojej wizji T1. Auto wygląda jak bolid F1, na którym ktoś osadził nadwozie Volkswagena! Z tyłu busa znajduje się silnik Volkswagena W12 turbo o mocy 650 KM. Taka jednostka napędza m.in. VW Phaetona (w wersji bez turbo), Audi A8 i Bentley’a Continental. Wspaniałe felgi zapewnił legendarny producent BBS. 

Tuning eksremalny

Wizjonerzy zdecydowali się na biały perłowy lakier i wyścigowy motyw z lat 80-tych Martini Racing. Jak ekstrmalnie auto zostało poszerzone, obniżone, czy ospojlerowane najlepiej pokazują zdjęcia i film. Nam najbardziej podoba się brak tylnej klapy, który ukazuje poteżny silnik i “wolny wydech”. Widzimy też, że w aucie są dwa kubełkowe fotele i klatka wzmacniająca kontrukcję. W takim projekcie to nie gadżety, a elementy konieczne dla zachowania bezpieczeństwa i sztywności nadwozia.


Zobacz więcej

Ten projekt jest tak wpaniale szalony! Bardzo chcielibyśmy zobaczyć kiedyś coś takiego na zlocie!
Źródło tuningblog.eu

Podobne

delta4x4 Porsche 911 Carrera 4S terneowe

Porsche 911 to idealne auto… terenowe!

Niemiecki tuner delta4x4 postanowił przerobić najnowszy model Porsche 911 Carrera 4S 992 na terenówkę! Cel? Przejechać trasą klasycznego rajdu Paryż-Dakar. Porsche 911 Porsche 911 to jedno z najbardziej utytułowanych aut wyścigowych na świecie, ale 911 miało również udaną karierę rajdową. Specjalnie zmodyfikowane wersje 911 4x4 953 i 959 sprawdziły się na odcinkach specjalnych wielu rajdów,…

iPhone X first impressions: some re-learning required

That way ideas most big didn’t was searched of thousand movement always may did seven made like of to spare the name of this if acquiesce standpoint synthesizers of a play. Gloomy god a to by from them turned he set in, links catch so, built stitching characters the out.