VW T1 z silnikiem z Bentley'a! - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
4 marca 2021

VW T1 z silnikiem z Bentley’a!

Chyba każdy kocha Bullika. Nielaeżnie od wersji nadwoziowej widok wielkiego logo VW na froncie klasycznego busa jest dziś równie piękny, co kiedyś.

Wizja mocy

Tuningblog.eu przygotował render swojej wizji T1. Auto wygląda jak bolid F1, na którym ktoś osadził nadwozie Volkswagena! Z tyłu busa znajduje się silnik Volkswagena W12 turbo o mocy 650 KM. Taka jednostka napędza m.in. VW Phaetona (w wersji bez turbo), Audi A8 i Bentley’a Continental. Wspaniałe felgi zapewnił legendarny producent BBS. 

Tuning eksremalny

Wizjonerzy zdecydowali się na biały perłowy lakier i wyścigowy motyw z lat 80-tych Martini Racing. Jak ekstrmalnie auto zostało poszerzone, obniżone, czy ospojlerowane najlepiej pokazują zdjęcia i film. Nam najbardziej podoba się brak tylnej klapy, który ukazuje poteżny silnik i “wolny wydech”. Widzimy też, że w aucie są dwa kubełkowe fotele i klatka wzmacniająca kontrukcję. W takim projekcie to nie gadżety, a elementy konieczne dla zachowania bezpieczeństwa i sztywności nadwozia.


Zobacz więcej

Ten projekt jest tak wpaniale szalony! Bardzo chcielibyśmy zobaczyć kiedyś coś takiego na zlocie!
Źródło tuningblog.eu

Podobne

300 tys. PLN za Golfa 16v G60 Limited – GIEŁDA

W chwili obecnej w niemieckim serwisie mobile.de na sprzedaż wystawiony jest jeden z 71 Golfów 2 16V G60 Limited. Ten ozdobiony niebieskimi dekorami 5-drzwiowy Golf 5 z pozoru niewiele różni się od swoich "cywilnych" braci. Jest to jednak samochód wyjątkowy i wyprzedzał swoje czasy o conajmniej dwie dekady. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na specyfikację: doładowany silnik…