VW T-Roc cabrio już za 2 lata - Trends Magazines

VW T-Roc cabrio już za 2 lata

Jeszcze nie dobre oswoiliśmy sie z  T-Rockiem, a już Volkswagen zapowiedział  wersję cabrio swego najnowszego SUV-a.

 Jego produkcja rozpocznie się w pierwszym półroczu 2020 roku w zakładach Osnabrück, w których produkowano kabriolety VW.

 T-Roc w wesrji cabrio, to nowy rodzaj auta w bardzo dynamicznie rosnącym segmencie SUV-ów. Decydując się na jego produkcję koncern z Wolfsburga kontynuuje niemal 70-letnią tradycję budowy kabrioletów.

T-Roc w swojej podstawowej wersji został z sukcesem wprowadzony na europejski rynek pod koniec ubiegłego roku i dotychczas zamówiono już ponad 40.000 egzemplarzy.

Podobne

Tuning-VW-Bora-1.9-TDI-wdok z przodu

Surfingowy tuning VW Bora – idealny na lato

Wakacje sprzyjają wyjazdom i potrzebie naładowania akumulatorów. Jedni starają się aktywnie wykorzystać ten czas, natomiast inni dopieszczają swoje auta, by bezpiecznie dowiozły ich na miejsce wypoczynku. Z pewnością do nich należy Rafał, którego VW Bora wszem wobec ogłasza, jakie plany ma jej właściciel. Z pozoru zwyczajny sedan Początkowo była zwyczajnym rodzinnym sedanem z oszczędnym dieslem…

Nowy brazylijski Volkswagen

Volkswagen do Brasil po raz pierwszy opracowuje całkowicie własny pojazd oparty na modułowym poprzecznym zestawie narzędzi MQB. Określany jako „New Urban Coupé” łączy sportowy charakter z wysoką pozycją kierowcy. Światowa premiera planowana jest na wiosnę 2020 roku. Produkcja rozpocznie się w fabryce Anchieta w tym samym roku, a pojazd będzie produkowany w Europie od 2021…