VW Golf TCR Street-Widebody Oettinger - tu jest szeroko! - Trends Magazines

VW Golf TCR Street-Widebody Oettinger – tu jest szeroko!

Siódma generacja Golfa w ocenie wielu osób jest najbardziej udaną wersją kompaktowego przeboju z Wolfsburga. Kto marzy o jej zakupie i tuningu, jest w świetnej sytuacji, bo może wybrać VW Golfa TCR Street-Widebody Oettinger.

Pojawiają się kolejne projekty na bazie Golfa VII. Jest więc skąd czerpać inspiracje. Najnowsza propozycja jest dziełem specjalistów z firmy Swiss Tuning. Punktem wyjścia do prac był Golf R, a konkretnie ten VW Golf TCR Street-Widebody Oettinger z poszerzającym nadwozie pakietem. Dopełnieniem pakietu aerodynamicznego jest dyfuzor i pokaźne skrzydło.

Efektowne felgi to 19-calowe obręcze Dragon z katalogu Barracuda Racing Wheels. Zostały doskonale spasowane z błotnikami dzięki obniżeniu prześwitu o 45 mm, co uzyskano dzięki gwintowanemu zawieszeniu KW. Wzmocnione hamulce dobrano z oferty Brembo. Z kolei lepiej brzmiący wydech jest produktem JF Unlimited. W jego początkowym odcinku zamontowano sportowy katalizator HJS. Dopełnieniem prac nad silnikiem był montaż mniej restrykcyjnego układu dolotowego od Wolf Power.

Jak Wam się podoba taki VW Golf TCR Street-Widebody Oettinger?

Porównanie VW Golf R VI vs. Golf R VII vs. Golf R VIII – OstRe są!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Volkswagen Golf GTI TCR pretendent do tytułu – GALERA

W najnowszym numerze VW Trends mamy dla Was pojedynek o tytuł "Mistrza Świata Hot Hatch" w kategorii Golf VII. W niebieskim narożniku niekwestionowany mistrz Golf R. W czerwonym narożniku pretendent- Golf GTI TCR. Czy potężna siła 290 KM i odlotowa stylistyka są w stanie zagrozić mistrzowi z napędem na 4 koła? Tego dowiecie się najnowszego…

Pościg jak w GTA. Prawie 200 km/h przez przejazd kolejowy

Kierowca Hondy poczuł się jak w GTA i gnał z całą prędkością przez centrum miasta, po przejściach dla pieszych, a nawet przez zamykający się przejazd kolejowy. Wiadomo, dlaczego uciekał przed policją. Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie opublikowała nagranie z nocnego pościgu za Hondą Accord. Kierowca miał zatrzymać się do rutynowej kontroli, ale ku zaskoczeniu policjantów…