VW Golf GTI Clubsport z wielkimi felgami - Trends Magazines

VW Golf GTI Clubsport z wielkimi felgami

Volkswagen Golf GTI to prawdopodobnie jeden z najulubieńszych aut tunerów. Pokusilibyśmy się o stwierdzenie, że na drogach jeździ mniej wersji seryjnych niż tych po przeróbkach. Chociażby takich, dotyczących zmian felg. Tu w wydaniu od JMS Barracuda Dragoon Silver.

JMS oferuje do Golfa GTI Clubsport ogromne felgi Barracuda Dragoon Silver w rozmiarze 20 cali. Na nie naciągnięto opony 235/30R20. Aż zęby bolą na myśl, jak jeździ się z takimi felgami po dziurawych polskich drogach. Ale tuner jest niemiecki, więc taki rozmiar „obuwia” jest całkowicie zrozumiały. 

Felgi wyprodukowano przy użyciu procesu formowania przepływowego, a ich kształt jest „wykręcony”. Pomimo, że felgi są srebrne, pierwsza warstwa lakieru jest… czarna. Dopiero finalne malowanie odbyło się w kolorze docelowym. Tuner, w zestawie do felg oferuje także wyścigowe śruby montażowe.

Dla uzupełnienia całości w Golfie Clubsport od tunera JMS zamontowano obniżone zawieszenie KW – z przodu jest niżej o 40 mm, z tyłu o 35 mm. Wisienką na torcie są przyciemnione tylne światła.

1
Założylibyście takie felgi do swojego auta?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

BMW 3.0 CSi – bardzo cichy batmobil

Z zewnątrz auto wygląda jak klasyczne BMW 3.0 CSi, tak zwany "Batmobil". Ale pod maską czeka niespodzianka - prawie dwa razy więcej mocy niż fabrycznie! BMW 3.0 CSi to dziś prawdziwy biały kruk. Tych samochodów praktycznie nie ma na rynku, a jeśli już występują to kosztują krocie. Według portalu classic.com, średnia wartość modeli 3.0 CSi…

Piękny roadster BMW Z4 od Zagato

Ten prototyp BMW Zagato Roadster powstało na bazie Z4. Na opracowanie nowej karoserii specjaliści z Zagato potrzebowali zaledwie 6 tygodni. Chcieli zdążyć na Pebble Beach Concours d'Elegance w 2012 roku. Mimo kilku lat nadal budzi emocje. Przedstawiciele obu firm podkreślali, że imponujące tempo prac było w dużej mierze zasługą ścisłej kooperacji. Za piękną linię nadwozia roadstera…