Volkswagen T2 Camper od Lego - Trends Magazines

Volkswagen T2 Camper od Lego

Większy i trudniejszy.

Lego ma w swojej ofercie wiele modeli aut. Jednymi z ciekawszych są klasyczne modele Volkswagena dostępne w serii Creator. Czerwony Volkswagen T1 Camper był oferowany już od kilku lat i właśnie doczekał się następcy – niebieskiego T2 również w odmianie Camper Van.

W stosunku do poprzednika nowy model jest większy (35 cm długości i 15 cm wysokości) i bardziej skomplikowany (2207 elementów w porównaniu do 1332 starego). Jest to obecnie drugi co do wielkości i stopnia skomplikowania model z serii Creator – zaraz po pięknym Cadillacu Ekto-1 z Ghostbusters.

Auto ma podnoszony dach, rozkładaną kanapę i działający układ kierowniczy. Kempingowe krzesła i deska surfingowa dołączone do zestawu, sprawią, że po złożeniu, całość będzie ładnie prezentowała się na półce.

Cena modelu nie uległa zmianie i nadal kosztuje on około 700 zł.

Podobne

BAJA POLAND- zwycięstwo legendy

Uroczysta Ceremonia Mety Rajdu zakończyła ORLEN Baja Poland – rundę Pucharu Świata w Rajdach Terenowych Baja oraz Mistrzostw i Pucharu Polski. Zawody w Szczecinie były najwyższe rangą wśród imprez motorsportowych rozgrywanych w Polsce. Krzysztof Hołowczyc za kierownicą MINI John Cooper Works Rally wygrał pięć z siedmiu oesów, w tym oba przejazdy 220-kilometrowego odcinka na drawskim…

Konkursu „Pokaż swoje BMW” – dodatkowe wyróżnienia

Zakończyliśmy nasz KONKURS - "Pokaż swoje BMW". Po kilku tygodniach i wielu dyskusjach wyłoniliśmy zwycięzców, których już poznaliście. Teraz czas na wyróżnienia.Ponieważ to, co robicie ze swoimi bawarkami, jak je dopieszczacie - nie tylko wizualnie - robi wrażenie nie tylko na nas. Dlatego oprócz pierwszej trójki postanowiliśmy wyróżnić dodatkowo jeszcze trzy zgłoszone auta, które też…