Volkswagen T2 Camper od Lego - Trends Magazines

Volkswagen T2 Camper od Lego

Większy i trudniejszy.

Lego ma w swojej ofercie wiele modeli aut. Jednymi z ciekawszych są klasyczne modele Volkswagena dostępne w serii Creator. Czerwony Volkswagen T1 Camper był oferowany już od kilku lat i właśnie doczekał się następcy – niebieskiego T2 również w odmianie Camper Van.

W stosunku do poprzednika nowy model jest większy (35 cm długości i 15 cm wysokości) i bardziej skomplikowany (2207 elementów w porównaniu do 1332 starego). Jest to obecnie drugi co do wielkości i stopnia skomplikowania model z serii Creator – zaraz po pięknym Cadillacu Ekto-1 z Ghostbusters.

Auto ma podnoszony dach, rozkładaną kanapę i działający układ kierowniczy. Kempingowe krzesła i deska surfingowa dołączone do zestawu, sprawią, że po złożeniu, całość będzie ładnie prezentowała się na półce.

Cena modelu nie uległa zmianie i nadal kosztuje on około 700 zł.

Podobne

Drogowa wyścigówka VW

Amerykańska firma APR dobrze przygotowała się do  tuningowych targów SEMA w Los Angeles. Zaprezentowała na nich 536-konnego Golfa RLMS. Choć auto wygląda jak wyścigówka, wciąż ma drogową homologację. Specjalizujące się w modyfikacjach aut grupy Volkswagena APR wzięło na warsztat Golfa R. Celem było stworzenie mocnego samochodu do jazdy po torach. Silnik 2.0 TSI przeszedł modyfikację, którą firma…

Twardo, nisko i szeroko…

Od dziesięcioleci na szczycie oferty modelowej BMW znajduje się limuzyna serii 7. Po sukcesie typoszeregu E32 bawarska firma pokazała E38, które do dziś uznawane jest za jedną z najpiękniejszych limuzyn BMW. My przedstawiamy taki wóz w stylu german.   Kultowe V8 E38 coraz częściej trafia do ceniących dobry smak pasjonatów. Jednym z nich jest Daniel,…