Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team - cel Igrzyska Olimpijskie w Tokio! - Trends Magazines

Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team – cel Igrzyska Olimpijskie w Tokio!

Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze od lat angażuje się w rozwój i promocję polskiego sportu. Od 2014 r. wspiera występującą w jej barwach drużynę kolarstwa górskiego, która teraz przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio, to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w 2020 roku. Wśród wielu dyscyplin olimpijskich jest też kolarstwo górskie. Do tak wymagającej konkurencji przygotowują się zawodnicy Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team, w którym znajdziemy zarówno utytułowanych mistrzów jak i obiecującą młodzież.

Po roku przerwy do zespołu, który w związku z rebrendingiem  zmienił nazwę z „Użytkowe” na „Dostawcze” wrócił Marek Konwa dołączając do Stanisława Nowaka, Piotra Kryńskiego czy Filipa Helta. Nową twarzą jest 16-letni junior Krzysztof Klimek.

Wśród pań walczyć o awans na igrzyska będzie Aleksandra Podgórska, Anna Urban czy utalentowana Zuzanna Krzystała.

Do swojej dyspozycji przez cały sezon zespół ma dwa samochody dostawcze VW: komfortową 150-konną Californię Beach i praktycznego, produkowanego w fabryce we Wrześni wyposażonego w napęd 4Motion Craftera.

 

Podobne

Manhart MHX3 600 – najmocniejsze X3

Jeśli nie wystarcza wam zwykłe BMW X3 M Competition, niemiecki tuner oferuje coś specjalnego. Manhart MHX3 600 to prawdopodobnie najmocniejsza odmiana X-trójki, oczywiście po modyfikacjach.  Manhart zazwyczaj skupia się samochodach bawarskiej marki, choć znamy też zupełnie inne projekty tego tunera. Teraz Manhart zdecydował się pokazać średniego SUVa - X3 w super mocnej wersji. Limitowany do…