Tuning bobra - BMW M440i AC Schnitzer - Trends Magazines
15 kwietnia 2021

Tuning bobra – BMW M440i AC Schnitzer

BMW 4 AC Schnitzer

To, co zaczęło się w Monachium, zostało dalej rozwinięte w Akwizgranie przez specjalistów od tuningu z AC Schnitzer: Oto BMW serii 4 Coupé. w wydaniu AC Schnitzer. Przy projektowaniu akcesoriów do G22 z serii 4 AC Schnitzer pokazuje, co jest możliwe poza standardem. Dzięki modyfikacjom AC Schnitzer zmienia się moc dla różnych wersji silnikowych nowej czwórki:

Więcej mocy

W 430i o mocy 258 KM / 400 Nm moc rośnie do 300 KM / 470 Nm. Dla M440i xDrive o mocy 374 KM / Od 500 Nm  wartość rosnie nawet do 420 KM / 600 Nm. Nadal przygotowywany jest program do M440d xDrive.  Sześciocylindrowy silnik generuje też lepszy dźwięk, za co odpowiada układ wydechowy AC Schnitzer wykonany ze stali nierdzewnej z dwiema końcówkami „Carbon Sport” lub „Sport” (chromowanymi lub czarnymi): końcówki wydechu sprawiają, że akustyka jest wizualnie teraz namacalna.

BMW 4 AC SchnitzerLepszy docisk

Poprawa siły docisku Coupé serii 4 była celem dla specjalistów od tuningu w AC Schnitzer. Dzięki nowym elementom jak: przedni spoiler, przedni splitter, boczne progi, tylny spojler dachowy i tylny spoiler na klapie włókna węglowego stało się to możliwe. Firma z Akwizgranu dostarcza komponenty, które zapewniają większy docisk na przedniej i tylnej osi.

BMW 4 AC SchnitzerNowe felgi

Jeśli chodzi o zestawy kół, AC Schnitzer ma różne opcje w swoim asortymencie: felgi aluminiowe AC1 w kolorze BiColor Silver / Anthracite lub Anthracite (przód: 8,5 J x 20 “z oponami 235/35 R 20; tył: 10,0 J x 20 “z oponami 265/30 R 20) i felgami aluminiowymi AC1 w kolorze BiColor Silver / Anthracite lub Anthracite (przód: 8,5 J x 19” z oponami 225/40 R 19; tył: 8,5 J x 19 “z 255/35 R 19 opony) są dostępne. Wszystkie felgi można opcjonalnie pomalować na czarny połysk.

BMW 4 AC SchnitzerWnętrze

Poza standardowym wyposażeniem indywidualiści mogą również przeprojektować wnętrze Coupé serii 4, aby odróżnić się od innych kierowców. Do wyboru są aluminiowe łopatki zmiany biegów, aluminiowe pedały i dopasowany aluminiowy podnóżek, a także aluminiowy brelok na klucze.

FILM:

Podobne

Tragiczne wyprzedzanie. Zobaczcie to, przemyślcie to i zapamiętajcie – WIDEO

Według doniesień wyborcza.pl, śmiertelne wyprzedzanie miał miejsce 12 stycznia pod Warszawą na drodze wojewódzkiej nr 631 w miejscowości Marki. Auto- Świat donosi, że ten odcinek często określany jest mianem drogi śmierci. Niecierpliwi kierowcy porywają się na tam na nieprzemyślane manewry wyprzedzania.    Nagranie pokazuje jak BMW wyprzedza lewym pasem kolumnę aut i nagle rozpoczyna awaryjne…

Powrót do przyszłości – test BMW i8

Gdyby Robert Zemeckis zdecydował się na nakręcenie czwartego epizodu „Powrotu do przyszłości”, ultranowoczesne BMW i8 byłoby murowanym kandydatem do roli głównej – ma unoszone drzwi, wygląda futurystycznie i jest obłędnie szybkie. (więcej…)