Tuning bobra - BMW M440i AC Schnitzer - Trends Magazines

Tuning bobra – BMW M440i AC Schnitzer

BMW 4 AC Schnitzer

To, co zaczęło się w Monachium, zostało dalej rozwinięte w Akwizgranie przez specjalistów od tuningu z AC Schnitzer: Oto BMW serii 4 Coupé. w wydaniu AC Schnitzer. Przy projektowaniu akcesoriów do G22 z serii 4 AC Schnitzer pokazuje, co jest możliwe poza standardem. Dzięki modyfikacjom AC Schnitzer zmienia się moc dla różnych wersji silnikowych nowej czwórki:

Więcej mocy

W 430i o mocy 258 KM / 400 Nm moc rośnie do 300 KM / 470 Nm. Dla M440i xDrive o mocy 374 KM / Od 500 Nm  wartość rosnie nawet do 420 KM / 600 Nm. Nadal przygotowywany jest program do M440d xDrive.  Sześciocylindrowy silnik generuje też lepszy dźwięk, za co odpowiada układ wydechowy AC Schnitzer wykonany ze stali nierdzewnej z dwiema końcówkami „Carbon Sport” lub „Sport” (chromowanymi lub czarnymi): końcówki wydechu sprawiają, że akustyka jest wizualnie teraz namacalna.

BMW 4 AC SchnitzerLepszy docisk

Poprawa siły docisku Coupé serii 4 była celem dla specjalistów od tuningu w AC Schnitzer. Dzięki nowym elementom jak: przedni spoiler, przedni splitter, boczne progi, tylny spojler dachowy i tylny spoiler na klapie włókna węglowego stało się to możliwe. Firma z Akwizgranu dostarcza komponenty, które zapewniają większy docisk na przedniej i tylnej osi.

BMW 4 AC SchnitzerNowe felgi

Jeśli chodzi o zestawy kół, AC Schnitzer ma różne opcje w swoim asortymencie: felgi aluminiowe AC1 w kolorze BiColor Silver / Anthracite lub Anthracite (przód: 8,5 J x 20 „z oponami 235/35 R 20; tył: 10,0 J x 20 „z oponami 265/30 R 20) i felgami aluminiowymi AC1 w kolorze BiColor Silver / Anthracite lub Anthracite (przód: 8,5 J x 19” z oponami 225/40 R 19; tył: 8,5 J x 19 „z 255/35 R 19 opony) są dostępne. Wszystkie felgi można opcjonalnie pomalować na czarny połysk.

BMW 4 AC SchnitzerWnętrze

Poza standardowym wyposażeniem indywidualiści mogą również przeprojektować wnętrze Coupé serii 4, aby odróżnić się od innych kierowców. Do wyboru są aluminiowe łopatki zmiany biegów, aluminiowe pedały i dopasowany aluminiowy podnóżek, a także aluminiowy brelok na klucze.

FILM:

Podobne

Drewno w bagażniku. Czy to jeszcze tuning?

Jak wykończyć bagażnik w aucie po tuningu? Jedni szczelnie wypełniają go komponentami car audio, inni wyszywają wysokiej jakości skórą bądź kompletnie usuwają tapicerkę, by samochód zaczął przypominać rajdówkę. Ciekawym i dość rzadko stosowanym materiałem jest drewno. Wykłada się nim kufry najdroższych limuzyn. Nawet w ich przypadku jest opcją o wartości wyrażanej pięcioma cyframi. Czy taką…

VW Surf Seeker

Surf Seeker ma 23 okna i jest to najbardziej szalony Volkswagen Bulli na świecie!

Ten hot-rod bazuje na Volkswagenie T1 z 1965 roku i nazywa się VW Surf Seeker. Zbudowanie go zajęło jedynie 17 miesięcy, samochód powstał z Utah i jest dziełem jednego człowieka - Rona Berrego. Nadwozie VW Surf Seeker Rama nadwozia została najpierw utworzona przy użyciu kwadratowej rury. Nadwozie zostało następnie wykonane z blachy o grubości 1,2…