Tragiczne wyprzedzanie. Zobaczcie to, przemyślcie to i zapamiętajcie - WIDEO - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
5 marca 2021

Tragiczne wyprzedzanie. Zobaczcie to, przemyślcie to i zapamiętajcie – WIDEO

Według doniesień wyborcza.pl, śmiertelne wyprzedzanie miał miejsce 12 stycznia pod Warszawą na drodze wojewódzkiej nr 631 w miejscowości Marki. Auto- Świat donosi, że ten odcinek często określany jest mianem drogi śmierci. Niecierpliwi kierowcy porywają się na tam na nieprzemyślane manewry wyprzedzania. 

 

Nagranie pokazuje jak BMW wyprzedza lewym pasem kolumnę aut i nagle rozpoczyna awaryjne hamowanie. Brak możliwości ucieczki kończy się tragicznym w skutkach zderzeniem czołowym z nadjeżdżającym Nissanem. Wg. wyborcza.pl kierowca jadącego z naprzeciwka auta zmarł, a pasażerka jest w ciężkim stanie. Kierowca BMW odniósł mniejsze obrażenia, a sprawa trafiła już w ręce stołecznej Prokuratury.

Śmiertelne wyprzedzanie BMW

 

Podobne

BMW E24 635 Turbo

1200 KM w klasycznym rekinie E24

Każdy rekin typoszeregu E24 jest niezwykły, ale ten egzemplarz 635 CSi to klasyk z innego świata! Auto jest podręcznikową definicją sleepera. Z daleka widać, że to pieszczotliwie odbudowane Coupé, ale nikt nie spodziewa się tornada, które jest pod maską. To BMW generuje ponad 1200 KM! Wóz jest napędzany silnikiem S38B36, który został w pełni odbudowany…