To niepozorne BMW to nieoznakowany radiowóz. Gdzie można je spotkać? - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
27 lutego 2021

To niepozorne BMW to nieoznakowany radiowóz. Gdzie można je spotkać?

radiowóz 525d nieoznakowane BMW

Białe BMW serii 5 Touring typoszeregu E61 to dość nietypowy wybór na nieoznakowany radiowóz. Niespodziewane spotkanie z tym 525d może skończyć się kontrolą i ukaraniem. Gdzie należy się go spodziewać? 

Poza BMW serii 3 flota nieoznakowanych radiowozów kojarzona jest z takimi pojazdami, jak Opel Insignia, Skoda Superb, czy VW Passat B7. Dlatego białe 525d skutecznie unika uwadze kierowców Trójmiasta.  Wyposażone w kamerę BMW skrywa pod przyciemnioną szybą bagażnika niebieskie lampy. Jeśli je zobaczysz to możesz być pewien, że czeka Cię spotkanie z funkcjonariuszami gdańskiej drogówki.

radiowóz 525d nieoznakowane BMW

Gdzie jeździ nieoznakowane 525d?

Białe BMW 525d patroluje miastko Gdańsk i okolice, w tym drogi ekspresowe i autostradę. Z komentarzy na Facebooku wynika, że nietypowy samochód jest bardzo skuteczny w roli nieoznakowanego radiowozu. Mieliście z nim do czynienia?

Wiedziałem, że białe E61 525d jest nieoznakowanym radiowozem

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Inne BMW w Policji

Jako ciekawostkę podajemy, że w 2015 opolska Policja korzystała z BMW 525i typoszeregu E39 – tego wozu również nikt nie posądziłby o konotacje z flotą policyjną. Z kolei czeska Policja ma w swojej flocie kilka sztuk BMW serii 7 typoszeregu G12 LCI – pisaliśmy o tym TUTAJ.

Podobne

BMW E24 Japan

Polowanie na rekiny E24 – galeria z Japonii

Zobaczcie jak wyglądają zloty entuzjastów "rekinów" u wybrzeży Japonii! Nie, oczywiście, że nie chodzi nam o żarłoczne ryby, tylko o klasyczne BMW 6 typoszeregu E24! Rekiny E24 Mamy przyjemność zaprezentować Wam mini-galerię zdjeć ze spotkania właścicieli BMW E24 na japońskiej wyspie Hokkaido. Wśród zgromadzonych samochodów są BMW M6, BMW M635, Alpina B7 oraz Alpina B10.…

E36 pickup 3 osie

Śnieg, noc i E36! Jest zabawa [WIDEO]

Zima, noc, E36 i filmowa produkcja okraszona japońską muzyką. Dajmy chłopakom łapkę w górę, bo dotarłem do tego filmiku i przyznam się Wam, że poczułem się nostalgicznie. Śnieżna zima wróciła do kraju, a wraz z nią takie zabawy! Też tak kiedyś "latalim za młodu" i wiecie co?  To było fajne... Po takich akcjach zasnąć nie…