To niepozorne BMW to nieoznakowany radiowóz. Gdzie można je spotkać? - Trends Magazines

To niepozorne BMW to nieoznakowany radiowóz. Gdzie można je spotkać?

radiowóz 525d nieoznakowane BMW

Białe BMW serii 5 Touring typoszeregu E61 to dość nietypowy wybór na nieoznakowany radiowóz. Niespodziewane spotkanie z tym 525d może skończyć się kontrolą i ukaraniem. Gdzie należy się go spodziewać? 

Poza BMW serii 3 flota nieoznakowanych radiowozów kojarzona jest z takimi pojazdami, jak Opel Insignia, Skoda Superb, czy VW Passat B7. Dlatego białe 525d skutecznie unika uwadze kierowców Trójmiasta.  Wyposażone w kamerę BMW skrywa pod przyciemnioną szybą bagażnika niebieskie lampy. Jeśli je zobaczysz to możesz być pewien, że czeka Cię spotkanie z funkcjonariuszami gdańskiej drogówki.

radiowóz 525d nieoznakowane BMW

Gdzie jeździ nieoznakowane 525d?

Białe BMW 525d patroluje miastko Gdańsk i okolice, w tym drogi ekspresowe i autostradę. Z komentarzy na Facebooku wynika, że nietypowy samochód jest bardzo skuteczny w roli nieoznakowanego radiowozu. Mieliście z nim do czynienia?

Wiedziałem, że białe E61 525d jest nieoznakowanym radiowozem

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Inne BMW w Policji

Jako ciekawostkę podajemy, że w 2015 opolska Policja korzystała z BMW 525i typoszeregu E39 – tego wozu również nikt nie posądziłby o konotacje z flotą policyjną. Z kolei czeska Policja ma w swojej flocie kilka sztuk BMW serii 7 typoszeregu G12 LCI – pisaliśmy o tym TUTAJ.

Podobne

Pezet E34

Pezet rapuje w BMW E34 – Nisko jest niebo

Pezet opublikował na Youtube.com swój najnowszy numer "Nisko jest niebo" i teledysk, w którym rapuje w BMW serii 5. Do współpracy przy tej piosence warszawski raper zaprosił kultową polską wokalistkę - Kayah. Moim zdaniem to świetna melancholijna nuta, idealna na zadumę podczas lockdown-u. Pezet i BMW W teledysku raper śpiewa z tylnej kanapy BMW 5 typoszeregu E34.…

VW GOLF MK3 – wielkie odliczanie – HISTORIA

Od sierpnia 1991 roku Volkswagen rozpoczął nową erę bezpieczeństwa dzięki trzeciej generacji Golfa. Mk3 był pierwszym modelem, który był dostępny z przednimi poduszkami powietrznymi od 1992 roku, a ponadto duże postępy w projektowaniu nadwozia również przyczyniły się do znacznej poprawy właściwości zderzeniowych. Dzięki Golfowi Mk3 Volkswagen znacznie poprawił poziom bezpieczeństwa biernego. Oprócz dobrze znanych elementów…