To BMW E9 to polski stance na światowym poziomie. I jeszcze ten garaż! - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
6 marca 2021

To BMW E9 to polski stance na światowym poziomie. I jeszcze ten garaż!

BMW E9 BBS RS Stance

Właściciel tego E9 kocha klasyczne BMW i nie zawaha się ich użyć! Zobaczcie to BMW E9 w stylu stance. To na prawdę światowy poziom. 

BMW E9 BBS RS Stance

Kolekcja i garaż
Zobacz więcej

Do Łukasza wybieramy się już od dawna. Byliśmy już umówieni i niestety plany pokrzyżowała nam pogoda. Zanim to nastąpi, to musimy Wam pokazać filmik, który dziś opublikował. W końcu się spotkamy i pokażemy Wam te auta w magazynie. No i chcielibyśmy na własne oczy zobaczyć ten wyjątkowy garaż z windą na powierzchnię- zobaczcie klip, to zrozumiecie.

BMW E9 BBS RS Stance

Stanced E9

Takie auto należy docenić za kilka rzeczy. Po pierwsze fakt, jak pięknie jest odrestaurowane. Po drugie dobór dodatków i styl, który został osiągnięty. W aucie jest zawieszenie air ride, które pozwala idealnie dopasować do nadwozia skręcane felgi BBS RS. Idę o zakład, że to customy wykonane na specjalne zamówienie. Rozmiar, szerokość i ET są dobrane idealnie! 

https://youtu.be/eYErVS9XTLw

źródło: Stanced BMW E24

Podobne

Lifting dla BMW M5 F90. Co z nerkami? – SPY PHOTO

Spacerując po miasteczku Nürburg sąsiadującym z legendarnym torem Nürburgring można spotkać różne ciekawe pojazdy. Dziś sieć obiegły zdjęcia zakamuflowanego BMW M5 F90, które przechodzi właśnie kurację odmładzającą. Ten mocarny sedan już dziś jest "niemieckim GTR'em". Napęd na 4-koła, walory limuzyny i 625 KM w wersji Competition czynią z niego prawdziwy rodzinny supercar. Jak myślicie, poza zmianami…

Bokiem do przodu. Inżynierowie BMW w akcji

Przed wprowadzeniem na rynek każdy model samochodu musi przejść serię wnikliwych testów, które zweryfikują jego odporność na skrajne temperatury, jazdę w trudnych warunkach czy... nadmierną fantazję kierującego. BMW testuje nowe X3 m.in. na zamarzniętych jeziorach w pobliżu szwedzkiej miejscowości Arjeplog, położonej 56 km od koła podbiegunowego. W okresie letnim w osadzie niewiele się dzieje. Zimą…