Tego BMW E46 nie przeoczysz! - Trends Magazines
17 maja 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Tego BMW E46 nie przeoczysz!

Przedstawiamy interesujące coupé popularnego modelu E46 w imponującym odcieniu Atlantis metallic z palety BMW Individual.

Konrad, podobnie jak wielu miłośników motoryzacji, BMW interesował się od dziecka. Po kilku przygodach z innymi markami w końcu rozpoczął epizod z bawarskimi autami. Wcześniej jeździł m.in. sedanem E46 z silnikiem 1.8, jednak kultowe coupé zawsze było na czele jego listy marzeń. W końcu udało się i w 2018 roku wypatrzył we Wrocławiu taki sprowadzony z Niemiec model. Mimo iż ta generacja trójki jest dość pospolita i często spotykana na drogach to w wersji Individual oraz dzięki licznym gustownym modyfikacjom i usprawnieniom wprowadzonym przez Konrada wyróżnia się spośród innych aut.

To E46 porusza się głównie po drogach w okolicach Bogatyni. Można zobaczyć je także na zlotach na Dolnym Śląsku. Auto zwraca na siebie uwagę, bo jak na swój wiek beemka wygląda zniewalająco. – Nie da się nią przejechać niezauważenie, a gdy ludzie jej jeszcze nie widzą, to na pewno słyszą – mówi ze śmiechem właściciel.

Więcej przeczytasz w BMW TRENDS 1/2021 – jeszcze zdążysz kupić, a najlepiej zaprenumeruj.

Tekst: Piotr M. Meler
Fot. Michał Nowak

Podobne

M2 na każdą drogę. Test BMW X4 M40i

Inżynierowie BMW umiejętnie mieszają w tyglu wypełnionym felgami, hamulcami, skrzyniami biegów czy silnikami. Owocem ich twórczej pracy są nowe modele. Nierzadko tak oryginalne i niszowe, jak X4 M40i. Stanowi ona bawarską odpowiedź na Audi SQ5 i Porsche Macana w wersjach GTS oraz Turbo. Punktem wyjścia do stworzenia wersji M40i było X4 z M-pakietem. Dołożono chromowane…

BMW E30: kluczyk resorak- CIEKAWOSTKI

Czy Twoje E30 ma kluczyk z latarką? A może jest wyposażone w podgrzewane zamki? To ciekawe i poszukiwane smaczki, ale domowym sposobem też można zrobić fajny bajer.  Oto jak w ciekawy sposób urozmaicić sobie otwieranie i zamykanie klasycznego BMW. Można zainstalować akcesoryjny centralny zamek i korzystać z dołączonego pilota. Można też owego pilota połączyć z kluczykiem i…