Szokujące nagranie. Widać jak skaczą z 20 piętra- VIDEO - Trends Magazines

Szokujące nagranie. Widać jak skaczą z 20 piętra- VIDEO

Auto kurzy się w garażu… Jak poczuć adrenalinę, kiedy obowiązuje Spec Ustawa? Dwóch warszawiaków znalazło sposób- musicie to zobaczyć. 

Skok

W sieci pojawiło się ok. 15-sekundowe nagranie dwóch śmiałków, którzy wyskoczyli z 20 piętra wieżowca na warszawskich Bielanach. Sąsiad z ulicy Gwiaździstej nagrał wszystko i udostępnił na youtube. Spadochron otwiera się na wysokości 15 piętra- to mrozi krew w żyłach!

Co na to policja?

– Toczą się czynności, które mają ustalić wiele okoliczności zdarzenia, także kwalifikację prawną. Z uwagi na charakter postępowania nie będę podawał szczegółów. Natomiast zapewniam, że postępowanie sprawdzające toczy się bardzo dynamicznie. Chodzi nam wszystkim o to, by takie sytuacje się nie powtarzały, by wszyscy na dużych i małych osiedlach czuli się bezpiecznie – powiedział Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Podobne

Ewolucja Lexusa CT 200h – więcej oszczędności

Lexus CT 200h zadebiutował 7 lat temu na Salonie Samochodowym w Genewie jako pierwszy kompaktowy hatchback z napędem hybrydowym. Przez te kilka lat stał się jednym z najlepiej sprzedających się modeli tej marki – ponad 300 tys. sztuk na świecie. Inżynierowie i projektanci cały czas pracują nad udoskonaleniami i wprowadzaniem kolejnych zmian. „Odświeżona stylistyka Lexusa…

Audi e-tron Sportback quattro- PREZENTACJA

Audi e-tron Sportback ma 4901 mm długości, 1935 mm szerokości i 1616 mm wysokości. Dach płasko rozpościera się nad karoserią, ostro opadając ku tyłowi — w stylu typowym dla coupé. Audi e-tron Sportback w połączeniu z pakietem wyposażenia zewnętrznego S line i wirtualnymi lusterkami bocznymi posiada doskonałą wartość współczynnika oporu powietrza cw: zaledwie 0,25 –…