Startuje Essen Motor Show - od Garbusa po samochód sportowy - Trends Magazines

Startuje Essen Motor Show – od Garbusa po samochód sportowy

Nissan R34 GT-R na Essen Motors Show 2022

Od 2 do 11 grudnia 2022 r. około 500 wystawców zamieni hale targowe  Essen w raj dla miłośników tuningu i motoryzacji. W 54. roku swojego istnienia Essen Motor Show w 9 halach zobaczymy takie znane marki, takie jak BMW, Brabus, Continental, Hankook i Mercedes Fan World. Tradycyjnie Essen Motor Show ponownie będzie wielką sceną dla gwiazd sportów motorowych i tuningu.

Essen Motor Show 2022 VW z T1 Sambą z silnikiem Porsche
Foto: Kateryna Hoholieva/©MESSE ESSEN GmbH

Oprócz nowych i starych pojazdów, Essen Motor Show, to szereg stoisk sprzedażowych z artykułami dla fanów, częściami samochodowymi, towarami i akcesoriami. W szczególności sektor tuningowy zaprezentuje na targach motoryzacyjnych w Essen w pawilonach 5, 6 i 7 liczne nowości, takie jak zawieszenia, koła i opony. Ponadto kilka nowych sportowych pojazdów producentów samochodów sprawi, że serca fanów zabiją szybciej.

Essen Motor Show 2022 BMW M2
Foto: Kateryna Hoholieva/©MESSE ESSEN GmbH

Fani wyścigów doświadczą specjalnego wydarzenia w hali 3 ze specjalnym pokazem „Fascination Black & Gold – 50 Years of John Player Special”. Wystawa obejmuje 15 ekskluzywnych pojazdów zespołu wyścigowego Lotus w efektownym czarno-złotym designie, który pochodzi od wieloletniego sponsora John Player Special.

ESSEN MOTOR SHOW 2021 BMW 2002 turbo
Foto: Kateryna Hoholieva/©MESSE ESSEN GmbH

Wizualnie co najmniej tak samo uderzające są 150 lub tak misternie dostrojone prywatne pojazdy w tuningXperience w hali 5. Tutaj spektrum waha się od modeli objętościowych po samochody pokazowe, z naciskiem na pojazdy klasyczne i modele niemieckie. Wśród nich są na przykład VW Beetle z 1957 roku i rozszerzony Mercedes-Benz W 124, który występuje w postaci limuzyny stretch.

Bilety na Essen Car Festival można kupić w tym roku wyłącznie w sklepie internetowym na stronie Essen Motor Show: tam odwiedzający mogą wybierać między zwykłym biletem dziennym za 20 euro (ulgowy: 16 euro) a także biletami na ekskluzywny Preview Bilety dzienne i popołudniowe.

Essen Motor Show otwarte będzie w weekendy od 9:00 do 18:00, w tygodniu od 10:00 do 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

BMW M5 F90 Competition I BMW E28 M5 widok z przodu

Nowy, czy youngtimer? Walka na szczycie: E28 M5 vs. F90 M5

625 KM, 750 Nm, 3,3 sekundy do setki oraz 305 km/h prędkości maksymalnej. Dane techniczne BMW M5 Competition robią wrażenie. Jeszcze większe na wszystkich fanach marki robi pierwsza generacja bawarskiego supersedana. Nieosiągalna, kultowa i bardzo rzadka. Zobaczyć te dwa auta obok siebie graniczy z cudem. Nam jednak udało się zorganizować spotkanie na prawdziwym motoryzacyjnym szczycie! E28 M5 Rok 1984 jest ważny…

Jakimi samochodami jeździcie w góry i na narty? – TUNING

ABT podesłało nam dziś świetne zdjęcia Audi Q8 w ABT aero package w ośnieżonych górach. Faktycznie samochód po modyfikacjach wygląda bardzo okazale okazale i przyćmiewa seryjną wersję. Nas jednak zaintrygowało coś innego... Widząc tego SUV-a w stylu coupé z dodatkowym pakietem stylistycznym pośród białych Alp zaczęliśmy się zastanawiać... Czy to faktycznie jest ten samochód, którym chcielibyśmy…