Sprzedał Passata Ukraińcom. Teraz dostał od nich zdjęcie z frontu - Trends Magazines

Sprzedał Passata Ukraińcom. Teraz dostał od nich zdjęcie z frontu

VW Passat B4 to bardzo trwała konstrukcja, jednak ma już swoje lata. Właściciel z Bełchatowa postanowił sprzedać swojego Passata Ukraińcom, aby ten pomógł walczyć przeciwko Rosjanom. 

FIM-92 Stinger i VW Passat B4 z bełchatowskimi tablicami rejestracyjnymi – takie zdjęcie otrzymał były właściciel z Polski od kupujących z Ukrainy. Jego auto bierze udział w wojnie. Jak podaje serwis ddbelchatow.pl, kupcy nie ukrywali, że zamierzają wywieźć auto za wschodnią granicę i wykorzystywać je do pomocy humanitarnej. Jak widać niemieckie kombi ma znacznie trudniejsze zadanie do wykonania. 

Sprzedawca w rozmowie z serwisem ddbelchatow.pl przyznał, że był zaskoczony otrzymaną wiadomością. Cieszy się, że jego auto służy w słusznej sprawie. Passat służył panu Grzegorzowi przez 18 lat, a w momencie sprzedaży miał prawie pół miliona kilometrów przebiegu.

„Bardzo dziękuję. Pana samochód uratował już wiele istnień” – taki podpis wraz ze zdjęciem otrzymał były właściciel Passata. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

EA 276 – Pierwsza przymiarka do VW Golfa

Jednym z najciekawszych eksponatów w AutoMuseum Volkswagen jest prototyp oznaczony symbolem EA 276. Ma nadwozie z przyciężkim przodem i pudełkowatym tyłem. Tym większym zaskoczeniem jest notka na stojaku, która głosi, że była to przymiarka do Golfa I. Kompaktowa ikona z Wolfsburga zadebiutowała w 1974 r. Golf miał zastąpić legendarnego Garbusa, więc musiał zostać dopracowany w…

Tuning BMW M2 JMS

Wyścigowy sznyt BMW M2 Competition

Niemiecka firma JMS rozwija skrzydła. Wchodząc na rynek stawiała na budżetowe modyfikacje popularnych aut. Teraz pod lupę wzięła BMW M2 Competition. Nie było to bynajmniej dziełem przypadku. Tuner doskonale zdaje sobie sprawę, że ten model BMW jest obecnie najczęściej i najchętniej modyfikowany. Aby stworzyć możliwie pełny projekt, JMS zaprosiło do współpracy inne firmy. Za efektowne, inspirowane autami…