Spot klasyków w Odolanowie - fotoreportaż - Trends Magazines

Spot klasyków w Odolanowie – fotoreportaż

Rozpoczął się sezon weekendowych imprez motoryzacyjnych. Każdy zapalony fan zlotów i rajdów korzysta już z naszego KALENDARZA, dzięki czemu nie przegapi żadnego wydarzenia.

Jednym z minionych był Biało-czerwony spot klasyków w Odolanowie, który odbył się 8 czerwca. Wybraliśmy się tam wraz z ekipą Klasyczna Strefa Wrocław.

Perełki PRL-U i nie tylko

Na zlocie przetwarzały pojazdy z czasów PRL-U jak popularne „Maluchy”, Polonezy, Żuki czy Wartburg 1.3. Sporo było także pojazdów z lat ’80 i ’90 takich jak Volkswagen Golf i urocze Garbusy.

Pojawiły się także samochody mniej popularne. Można było podziwiać ciekawe Fiaty, takie jak: 600 Multipla, 125P czy X1/9M. Pojawiły się także Mercedesy 107, w wersjach SLC 450 i SL 450 oraz pięknie odrestaurowany Mercedes W120 „Ponton”. Niemałe zainteresowanie wzbudzał amerykański Mustang i Mercury Grand Marquise Brougham Coupe.

Pogoda była iście wiosenna. Organizatorzy zadbali o smaczny poczęstunek dla uczestników oraz piknikową atmosferę.

Po godzinie 13:00 wszyscy ruszyli na wspólny przejazd ulicami Odolanowa.

Zapraszamy do krótkiej relacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Nic nie będzie już takie samo?

Już dziś o godzinie 15.00 rozpocznie się GP Węgier, które miejmy nadzieję, będzie warto obejrzeć. Flaki z olejem Jeszcze niedawno można było śmiało odpuścić sobie śledzenie relacji F1 w jakichkolwiek mediach, bo większość wyścigów odbywało się według schematu: 1. Ktoś z Mercedesa startuje z Pole Position. 2. Procesja do mety, gdzie najciekawsze co się mogło…

Wietrzenie klasyków w Poznaniu – fotorelacja

Sezon na zloty i spoty motoryzacyjne powoli wybudza się z zimowego snu. Właściciele klasyków zaczynają coraz więcej czasu spędzać w swoich garażach i z niecierpliwością obserwują zarówno prognozy pogody na najbliższe dni jak i proponowane wydarzenia, na których warto się pojawić. W ostatnią niedzielę lutego, WTC - Watch This Car wraz Giełdą Klasyków i Car…