Sportowy sznyt dla BMW X3 i X4 - Trends Magazines

Sportowy sznyt dla BMW X3 i X4

Zmiana felg jest najprostszym i najszybszym sposobem na zmianę wyglądu samochodu. Dobrze dobrane obręcze są w stanie dodać sportowego sznytu. Tradycyjnie najlepszym wyborem są felgi zaprojektowane z myślą o konkretnym modelu. AC Schnitzer przygotował ciekawą propozycję dla posiadaczy BMW X3 oraz X4.

Mogą oni zamówić felgi AC Schnitzer AC2 z dziesięcioma ramionami, które układają się w typowy dla kół BMW ksztatt litery Y. Przy średnicy aż 22 cali taki krój odsłania hamulce, których BMW z pakietem M nie muszą się wstydzić. Tradycyjnie dla felg AC Schnitzera centralne dekielki mają pięciokątny kształt. Producent wziął pod uwagę, że projektuje koła dla SUV-ów i zabezpieczył je bezbarwnym lakierem, który lepiej znosi trudy eksploatacji w zróżnicowanych warunkach.

Klienci mają do wyboru felgi AC Schnitzer AC2 w dwóch kombinacjach barw – srebrno-czarnej lub czarno-antracytowej. Tuner zaleca montowanie na nich opon w rozmiarze 265/30 R22.

Podobne

TEST BMW X6 30d: wbrew fizyce

2,1-tonowe BMW X6 30d za nic ma prawa fizyki. Zakręty pokonuje w tempie godnym rasowego coupé, pierwszą setkę osiąga w 6,7 s, a w cyklu mieszanym zużywa niecałe 10 l/100 km. Korzenie BMW X6 sięgają 2007 roku, kiedy na frankfurckim salonie IAA odsłonięto przedprodukcyjny Concept X6 ActiveHybrid. Kilka miesięcy później rozpoczęła się sprzedaż modelu E71.…

Ósemka powraca! BMW zapowiedziało nadejście prototypu

Seria 8, czyli jeden z najbardziej charakternych modeli BMW wszech czasów, powraca! I nie są to już tylko plotki. Nadejście nowego modelu – najpierw w formie samochodu koncepcyjnego – zapowiedział Harald Krüger, prezes zarządu BMW AG. Potwierdzeniem jego słów była grafika prezentująca zarys efektownej sylwetki nowej ósemki z nisko poprowadzoną linią dachu i zintegrowanym z…