Skoda Karoq przechodzi facelifting. Znamy też jej cenę - Trends Magazines

Skoda Karoq przechodzi facelifting. Znamy też jej cenę

Czesi odświeżyli swojego średniego crossovera – model Karoq. Zmiany są raczej delikatne, różnicę widać w stylistyce a także w systemie multimedialnym.

Skoda Karoq jest produkowana od 2017 roku i teraz przyszedł czas na facelifting. Odświeżoną wersję najłatwiej rozpoznać po przodzie samochodu – mamy tu szerszy grill, nowy kształt reflektorów i zderzak z nieco szerszymi wlotami powietrza. Z tyłu także widać nowy kształt lamp, a także chromowaną listwę.

Wewnątrz Karoqa znajdziemy nowy system infotainment z ekranem 8- lub 9,2-calowym. Tradycyjne zegary zostały zastąpione ekranem, a centralny kokpit może mieć teraz wyświetlacz o rozmiarze nawet 10,25 cala. 

Nowością będzie też system Travel Assist, który połączy działanie systemów bezpieczeństwa i asystentów jazdy, a także pozwoli na częściowo autonomiczną jazdę do prędkości nawet 210 km/h. 

Pod maską nie znajdziemy nowych jednostek. Skoda utrzymała dotychczasową paletę, a więc mamy do dyspozycji pięć jednostek – trzy benzynowe i dwa diesle. Rozpiętość mocy waha się od 115 KM do 190 KM. 

Skoda Karoq po faceliftingu trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Ceny zaczynają się od 117 850 złotych.

Konrad Maruszczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

BMW Club Tomaszów Mazowiecki

BMW Club Tomaszów Mazowiecki

BMW Club Tomaszów Mazowiecki zrzesza miłośników marki BMW w województwie łódzkim. Do klubu należy około 200 osób, aktywnie biorących udział w zlotach i mniejszych spotkaniach jest ok. 70. Najciekawsze modele, jakie można tam spotkać to: E23, E28, E30, E39 M5, E46 M3, M4 Competition. Klub co roku organizuje zloty i liczne spoty, natomiast na ten…

JUKE

Test nowego Nissana JUKE

Nissan JUKE zadebiutował 2010 roku wprowadzając miejskiego crossovera z zupełnie nowym stylu. JUKE przełamał kanony obowiązujące na europejskim rynku motoryzacyjnym. Do tamtej pory w ofercie żadnej z marek nie było takiego samochodu. JUKE ze swoim odważnym designem, był orzeźwiającą alternatywą dla tradycyjnych modeli dostępnych w tamtym okresie. Nowy model zadebiutował w 2019. Otrzymaliśmy do testów wersję…