Samochód elektryczny, który chciałbyś mieć - klasyczne Mini na prąd - Trends Magazines

Samochód elektryczny, który chciałbyś mieć – klasyczne Mini na prąd

BMW MINI klasyczne elektryczne

Klasyczne Mini Electric łączy w sobie kultową już stylistykę najpopularniejszego na świecie małego samochodu z przełomową technologią jazdy, która wyznacza kierunek mobilności miejskiej w świecie przyszłości. MINI daje jasny sygnał zaangażowania w utrzymanie niepowtarzalnego charakteru marki, jednocześnie kładąc nacisk na innowacyjną technologię zeroemisyjną.

Podróż w czasie

Klasyczne Mini Electric jest efektem wyimaginowanej podróży w czasie, w której historia klasycznego modelu wzbogaciła się o kolejny fascynujący rozdział. Oryginalne MINI z połowy XX wieku staje się ambasadorem świadomości ekologicznej oraz ucieleśnieniem zrównoważonej mobilności, której przyszłość dopiero się rozpoczyna.

Mini Electric

Klasyczne Mini Electric zaprezentowane w Nowym Jorku z pewnością pozostanie pojazdem jedynym w swoim rodzaju. To wyjątkowe auto powstało na bazie już nieprodukowanego, pieczołowicie odrestaurowanego klasycznego Mini Cooper. Czerwony lakier karoserii idealnie komponuje się z kontrastującym białym dachem i pasem na maskę silnika. Uzupełnieniem jest żółte logo Mini Electric w emblemacie marki i na dekielkach kół. Elektryczny klasyk zachowuje spójność z charakterem marki zarówno pod względem wyglądu, jak i charakterystyki jazdy. Spontaniczna moc silnika elektrycznego otwiera przed kierowcą całkiem nowy wymiar gokartowej jazdy, dzięki której oryginalne Mini – bezpretensjonalne brytyjskie auto – osiągnęło ogólnoświatowy sukces. Dziś rozwija się dalej pod skrzydłami koncernu BMW.

Podobne

4×4 w BMW – na co uważać – porady

Dlaczego psują się skrzynie rozdzielcze ATC, VTG, BMW i czteronapędowych samochodów innych marek? Jak tego uniknąć i na co zwracać uwagę? Te pytania często pojawią się teraz, zimą gdy napęd 4x4 jest bardzo pomocny.   5 typowych objawów, prowadzących do awarii napędów xdrive   PIERWSZY to zrywne dopinanie napędu. Podczas równomiernej jazdy nic się nie dzieje,…

I Ogólnopolski Zlot BMW na Pomorzu

BMW Klub Pomorze zaprasza właścicieli BMW i miłośników marki na I Charytatywny Ogólnopolski Zlot BMW na Pomorzu. Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia, w godzinach: 14-20,  na obiekcie Autodrom Rusocin niedaleko Pruszcza Gdańskiego. Uzbierana kwota przeznaczona zostanie dla chorego Wiktora - więcej informacji o chłopcu TUTAJ.  Organizatorzy zaplanowali dla uczestników takie atrakcje jak: - konkurs na…