Rutkowski otwiera swój garaż. W nim auta za kilka milionów - Trends Magazines

Rutkowski otwiera swój garaż. W nim auta za kilka milionów

Znany polski dziennikarz Krzysztof Rutkowski pochwalił się zawartością swojego garażu. Jak sam przyznaje, auta nie mieszczą mu się już na podwórku. 

Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie pokazujące detektywa Rutkowskiego w nowym BMW Serii 7. Auto otrzymało indywidualną tablicę rejestracyjną „ZORRO” i to nie pierwszy samochód detektywa z taką tablicą. Na filmiku Rutkowski wyjaśnia dlaczego właśnie tak nazywa swoje pojazdy. 

Oprócz nowej siódemki w garażu Rutkowskiego parkuje m.in Mercedes-AMG GT S, G63 AMG, GLS AMG, czy GLE Coupe. Oprócz aut z gwiazdą na masce w garażu Rutkowskiego znalazło się także Audi A8. 

Z nietypowych pojazdów warto wymienić Hummera H1, a także opancerzonego TURa o wadze 11 ton, który brał udział w wojnie na Ukrainie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Wyciekło zdjęcie nowego BMW M5 G90

Przygotowania nowego BMW M5 G90 są już na ostatniej prostej. Świadczy o tym zdjęcie tyłu auta, które wyciekło do sieci.  Wiemy już jak wygląda nowe BMW Serii 5 i kwestią czasu było ukazanie się najmocniejszej wersji, czyli M5. Na razie żadne informacje nie są oficjalnie potwierdzone, ale teraz przynajmniej wiemy, jak wygląda tyłu auta.  Dyskretna…

– Nie wsadzisz tego drzewa do cinquecento. – Potrzymaj mi piwo

Polacy są chyba mistrzami w pomysłowości i kreatywności w transporcie. Co jakiś czas pojawiają się informacje o nietypowych ładunkach załadowanych do zwykłych aut osobowych. Jednak właściciel tego Fiata cinquecento chyba pobił wszelkie rekordy. Nie wiemy, co jest bardziej imponujące: wytrzymałość małego Fiata, czy głupota kierującego, który zdecydował się przewieźć ogromny pień drzewa, kilkukrotnie przewyższający wymiarami…