Rozbijamy nowego Golfa 8 - Trends Magazines

Rozbijamy nowego Golfa 8

Golf 8 NCAP Test

Nowy Golf podobnie jak wszystkie samochody, które starają się o dopuszczenie do ruchu, musi zostać przetestowany i pozytywnie oceniony przez Euro NCAP. Ile gwiazdek dostała „ósemka”?

Golf 8 NCAP Test

Golf 8 z wynikiem 5 gwiazdek

NCAP dziś wykonuje nie tylko testy zderzeniowe ale również wiele testów systemów bezpieczeństwa. Wśród nich jest np. wykrywanie pieszego i rowerzysty. Jak sobie poradził nowy hatchback? Zapraszamy na klip, no i musicie zobaczyć „sztucznego pieszego” i „sztucznego rowerzystę”. 

Nowe systemy bezpieczeństwa

Golf jest również pierwszym Volkswagenem, który wykorzystał łączność V2X (pojazd do pojazdu, pojazd do infrastruktury), aby umożliwić wcześniejsze ostrzeżenia o zagrożeniach, ważną nową technologię, która wkrótce zostanie uwzględniona w rankingu Euro NCAP.

Podobne

Zamiast wyścigu górskiego w USA, słynny tor w Niemczech

VW podda w tym roku model ID. R nowemu wyzwaniu – zamiast w wyścigu Pikes Peak, auto weźmie udział w biciu rekordu na Północnej Pętli Nürburgringu. Stosownie do tych wyzwań zestrojono pakiet aerodynamiczny elektrycznego Volkswagena ID. R.Volkswagena ID. R wyposażono w technologię z Formuły 1 w celu uzyskania jak najlepszej aerodynamiki. - Przy niemal takiej…

stacja paliw orlen

Wybierasz się na protest #BlokujemyOrlen? O tym musisz pamiętać

Ceny paliw w Polsce i rosnąca inflacja zmobilizowały kierowców w Polsce. W wielu miejscach kraju będą organizowane protesty na stacjach Orlen, gdzie kierowcy będą je blokować. Jeśli wybierasz się na akcję, sprawdź jak się do niej przygotować, aby nie narazić się na niepotrzebny mandat.  Na protest możesz zapisać się na specjalnym profilu Facebookowym, gdzie powstało…