Rosyjskie rzęsy - najnowsze trendy wizerunkowy - Trends Magazines

Rosyjskie rzęsy – najnowsze trendy wizerunkowy

twarz kobiety w makijażu wieczorowym

Jeśli myślisz, że sztuczne rzęsy odeszły już do lamusa, to jesteś w dużym błędzie. Już jesienią stylistki makijażu promowały trend, zgodnie z którym wręcz standardem stały się tzw. rosyjskie rzęsy. „Russian volume” podczas tegorocznej wiosny także będą królować na „salonach”.

Zagęszczanie rzęs „Russian volume”

Prawdziwy wachlarz teatralnych rzęs. To właśnie „Russian volume”, które na całym świecie zyskały już ogromne grono wiernych fanek. Na czym polega ich fenomen? Przede wszystkim naturalne rzęsy zostają zagęszczone nawet kilkukrotnie. Spektakularny efekt nadaje także idealne podkręcenie rzęs. Rosyjskie rzęsy udaje się uzyskać na rzęsach naturalnych, wykorzystując specjalny tusz i cienie do powiek, ale najlepiej wykorzystać sztuczne kępki. Właśnie takie promują zresztą modelki, blogerki i instagramerki.

Zagęszczanie rzęs – innowacyjna technika

Musisz wiedzieć, że „Russian volume” to technika, która zakłada doklejanie do naturalnych rzęs sztucznych kępek z maksymalnie pięcioma włoskami. To dzięki temu nie obciąża się własnych rzęs, a końcowy efekt jest naprawdę nieziemski.

Należy jednak pamiętać, by na zabieg zagęszczania rzęs udawać się do renomowanych gabinetów kosmetycznych. Ponieważ jest to metoda nadal innowacyjna, nie wszystkie stylistki rzęs ją znają. Nie wszystkie również wykorzystują profesjonalne preparaty i najlepszej jakości kępki, a właśnie takie są konieczne.

Zabieg zagęszczania rzęs musi być przeprowadzony perfekcyjnie. Najpierw należy oczyścić i odtłuścić naturalne rzęsy, wykorzystując odpowiednie preparaty, na przykład z serii BIO Cleaner do rzęs. Same kępki muszą być dobrane wedle indywidualnych preferencji – warto wiedzieć, że niektóre klientki mają uczulenie nie tylko na sztuczne rzęsy, ale również klej stosowany w celu ich mocowania.

Wydłużanie i zagęszczanie rzęs musi przebiegać przy zachowaniu najwyższych norm jakości i standardów higieny oraz dezynfekcji. To tym bardziej ważne w czasach pandemii koronawirusa.

Dobrze wykonany zabieg pozwoli cieszyć się rosyjskimi rzęsami nawet przez 4 tygodnie.

Sztuczne rzęsy mogą być passe

O ile Russian look jest w trendach, to jednak zauważa się odchodzenie od niektórych metod przyklejania sztucznych rzęs. Niemodne są karykaturalne, zbyt długie rzęsy, nadal stawia się jednak na doklejanie kępek tylko w zewnętrznych kącikach oczu. Russian volume to efekt, dzięki któremu rzęsy nie zyskują długości, ale raczej zostają optymalnie zagęszczone i podkręcone, dzięki czemu wizerunek nie jest przerysowany. Co istotne, makijaż, który pasuje do rosyjskich rzęs, nie powinien być zbyt mocny, by odejść od nieco teatralnego looku.

Niemodne są przede wszystkim rzęsy źle przyklejone, posklejane, tanie, które osłabiają naturalne włoski. Stawia się na jakość, bo to ona wpływa na codzienny wygląd. Zastosuj Russian volume nie tylko na wielkie wyjścia. Takie „oko” sprawdzi się także podczas codziennego funkcjonowania, idealnie pasuje nawet do stylu streetwear oraz boho, jeśli zachowasz umiar z pozostałych elementach stylizacji.

Podobne

Mitsuoka – JDM jakiego nie znacie

Nieco ponad siedem milionów aut wyprodukowano w Japonii w 2009 roku. Tylko 500 sztuk opuściło bramy fabryk innych producentów. Najbardziej znany z nich to Mitsuoka. To opowieść trochę jak z bajki. Historia tej małej firmy rozpoczęła się w 1968 roku, kiedy pan Susumu Mitsuoka założył warsztat samochodowy. Specjalizował się w naprawach mechanicznych, blacharskich i lakierniczych.…

BMW logo

Dlaczego warto wyposażyć BMW w zawieszenie gwintowane?

BMW to jedna z najpopularniejszych marek samochodów na polskich drogach. Odznacza się doskonałym wyposażeniem i właściwościami jezdnymi, a wiele modeli tej marki należy do samochodów klasy premium. Co więcej, każdy z nich, nawet ten, który nie jest typowym samochodem sportowym, może nabrać jego cech, jeśli zostanie wyposażony w odpowiednie elementy. Na pierwszym miejscu wśród nich…