Przedstawiamy Bentley Continental GT Limited Edition Pikes Peak- PREZENTACJE - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
4 marca 2021

Przedstawiamy Bentley Continental GT Limited Edition Pikes Peak- PREZENTACJE

Oto Bentley Motors Continental GT Limited Edition Pikes Peak.
Przy okazji Pikes Peak Hillclimb w 2019 roku zostanie wyprodukowanych 15 samochodów z okazji rekordu dla auta produkcyjnego uzyskanego przez model Continental GT.
Wykończony w ekskluzywnym odcieniu Radium Green, Bentley jeździ na felgach 22 ” Mulliner, z jaskrawozielonymi zaciskami hamulcowymi i zestawem dodatków z włókna węglowego.
We wnętrzu znajduje się mieszanka alcantary i skóry z przeszyciami Radium Green i haftem Pikes Peak na zagłówkach. Każdy z 15 pojazdów ma inną grafikę Pikes Peak na desce rozdzielczej.

Podobne

Herbert Diess, CEO Volkswagen Group (left), with Georg Kell, Spokesperson of the Sustainability Council

Jak wyglądają finanse VW po spowodowanym pandemią spadku sprzedaży w pierwszym półroczu?

Finanse VW: W trzecim kwartale 2020 roku marka dostarczyła klientom na całym świecie 1,5 miliona samochodów, czyli niemal tyle samo, ile rok wcześniej (-2,7 procent). Po spowodowanym pandemią spadku sprzedaży w pierwszym półroczu, sytuacja marki Volkswagen Samochody Osobowe w okresie od lipca do września znacznie się poprawiła.  Od stycznia do września spadek dostaw wyniósł jednak…

Jessie, za wcześnie! Race Wars: VW Jetta vs Honda S2000- VIDEO

Pamiętacie Race Wars z pierwszej części Fast and Furious? Nasz ulubiony elektronik i projektant Jessie ściga się swoją białą Jettą z Johnym Tran w czarnej Hondzie S2000. Jak to się skończyło? Wszyscy chyba pamiętają, ale przeżyjmy to jeszcze raz! Zwróćcie uwagę, że Jetta wykorzystana w tej scenie nie miała hamulców na przedniej osi! https://www.youtube.com/watch?v=v8H4_VGKiyU