Próbował sił w drifcie, skończył na ścianie budynku - Trends Magazines

Próbował sił w drifcie, skończył na ścianie budynku

BMW E28 528i do driftingu

Pokazy driftu w warunkach miejskich rzadko kiedy dobrze się kończą. Przekonał się o tym kierowca BMW E46 Coupe, który skończył kiepsko. Na szczęście, nikt nie ucierpiał w tym pokazie głupoty. 

Jeśli ktoś chce stawiać swoje pierwsze kroki w driftingu to wiadomo – kupuje mocne BMW. Dlatego opinia o tych autach bardzo często jest niepochlebna. Z tym niewiele zrobimy. Ale patrząc na wyczyny niektórych kierowców trudno się dziwić. Popisy kierowcy tego BMW E46 skończyły się na ścianie budynku, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Poszkodowane zostało jedynie auto, które prawdopodobnie nie zostanie odnowione. 

Widok z kamery umieszczonej przy przedniej szybie jednego z pobliskich samochodów niestety nie jest zbyt wyraźny. Wyglądało to tak, jakby kierowca BMW chciał efektownym poślizgiem wejść w zakręt, ale przecenił swoje możliwości i stracił panowanie nad pojazdem. Efekt tego „driftingu” możecie zobaczyć na filmiku poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Kiedy autobus ma „pierwszeństwo”? Czy na pewno to wiesz?

Zaskakująco często możemy spotkać na drodze kierowców, którzy nie stosują się do obowiązku umożliwienia przejazdu autobusowi wyjeżdżającemu z zatoczki. Kiedy autobus ma "pierwszeństwo"? Czy na pewno możemy mówić w tym przypadku o pierwszeństwie? Obowiązek, o którym mowa, wynika z art. 18 Ustawy "prawo o ruchu drogowym". A brzmi on następująco:  “Art. 18. Kierujący pojazdem, zbliżając…

Prototyp BMW, który wyprzedził epokę

Rekreacyjny charakter, zwiększony prześwit, 170-konny silnik, lekkie poszycie z tworzyw sztucznych i odporny na skręcanie szkielet ze stali. Wszystko to sprawiało, że prototyp BMW Z1 Coupé zdecydowanie wyprzedzał swoją epokę. W drugiej połowie 1985 roku ruszyły prace nad BMW Z1 – roadsterem ze 170-konnym silnikiem 2.5 R6, stalowym szkieletem nadwozia oraz wykonanym z tworzywa poszyciem,…