Prezenty pod choinkę - ścigaj się z Carrerą - Trends Magazines

Prezenty pod choinkę – ścigaj się z Carrerą

Grudzień, to czas prezentów, a samochody i wszystko z nimi związane jest tym, co kochamy. To nasz propozycja dla motomaniaków dużych i małych.

 

Któż z nas nie marzył o wyścigach? Oczywiście, nie każdemu jest dane jak Robertowi Kubicy wystartować nie tylko w Formule 1 ale tez DTM,  LMPT czy rajdach. Myśląc o prezentach pod choinkę lub na Mikołaja warto zwrócić uwagę na tory samochodowe Carrera.

CARRERA DIGITAL 132

To cyfrowe zestawy torów samochodowych. Dzięki zastosowanie najnowszej technologii zapewniają wysoki realizm rywalizacji oraz prawdziwe i niezapomniane emocje wyścigowe.

Na torze może rywalizować maksymalnie do 6 samochodów. Istnieje możliwość wyprzedzania i podejmowania innych taktycznych decyzji. W zestawach Digital 132 znajdziecie elektroniczny licznik okrążeń, indywidulane kodowanie aut dzięki cyfrowym, również bezprzewodowym kontrolerom, sekcję pit stop, funkcję Safety Car i wiele innych.

Seria Carrera DIGITAL 132 oferuje tory wykonane w skali 1:24 i pojazdy w skali 1:32. Carrera, jak zawsze, zapewnia wysokiej klasy, oryginalne licencjonowane pojazdy wyścigowe przeniesione prosto z najlepszych zawodów motorowych świata na tor, wyprodukowane w technice tampodruku i z pełną dbałością o szczegóły.

 

Gwarantowana zabawa i emocje niezależnie od wieku, od startu do mety! Dostępne w wybranych sklepach stacjonarnych i online TUTAJ!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

W którym mieście w Polsce jeździ się najlepiej?

Na odpowiedź na to pytanie być może wielu z was się uśmiechnie, bo w zasadzie w każdym polskim mieście niełatwo się jeździ. Jednak raport stworzony przez oponeo i yanosika pokazuje, które miasta w Polsce są najbardziej przyjazne kierowcom.  Najnowszy ranking stworzony przez oponeo i yanosika pokazuje, w którym mieście w Polsce jeździ się najlepiej. W…

Mercedes_GLC_300d_4Matic

Szpan z gwiazdą – test Mercedesa GLC 300d 4Matic Coupé

Jeśli chcesz, by zwrócono na ciebie uwagę na drodze wcale nie musisz łamać przepisów. Wystarczy byś poruszał się Mercedesem GLC Coupé. W praktyce każde Coupé zwraca uwagę. Nie inaczej mogło być w wypadku Mercedesa GLC. Trzeba przyznać, że firma aktualnych mistrzów świata Formuły 1 potrafi tworzyć nie tylko sportowe auta. Widać, że Mercedes pozazdrościł konkurentowi…